Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Megpróbálok mindent leírni úgy, ahogy van.

Szóval 3 hónapja vagyok együtt a párommal. Szexben egyáltalán nem védekezünk. Ő saját bevallása szerint nem akar gyereket még. Közben nem zavarja, ha beleélvezek. Ilyenkor azt mondja, ha a sors úgy akarja lesz, ha nem akarja, nem lesz. Nem akar direkt gyereket csinálni. De ha beleélvezek, és tudja,h gyerek lehet ebbből, az nem számít annak,h akarja?

Ezt valahogy nem értem, mert voltam együtt olyan nőkkel akik még véletlenül sem akartak teherbe esni.

Egyszerüen nem értem,h értelmezzem ezt.


2015. aug. 19. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te akarsz gyereket? Mert az esély megvan rá.
2015. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz ügy, hasonló helyzetben vagyok... mondjuk én azért arra figyelek, hogy hol tartok a ciklusban, és rizikós napokon védekezünk.

De a többi napon nem, és tudom, hogy kockázatos... számomra is furcsa, mert korábban el nem tudtam volna képzelni biztonságos védekezés nélkül a szexet. Viszont a mostani páromban annyira megbízom, és annyira szeretem, hogy valahogy nem érzem problémának, ha kockáztatunk. Én is úgy vagyok vele, hogy ezt most rábízom a sorsra... eddig minden elég sorsszerűen alakult a kapcsolatunkban, és minden úgy volt jó, ahogy volt...


Viszont azért a te szempontjaid is számítanak! Te hogy gondolod?

2015. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én örülnék egy babának, de nem akarom, ha esetleg becsuszik, akkor ő azt mondja, h nem akarta... mert egyszer sem mondta, h jó lenne. Csak azt h nem akarja. Ha lesz a sorsra bízza...
2015. aug. 19. 11:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért 3 hónapos kapcsolatnál érdekes a párod álláspontja. A korotokat esetleg megkérdezhetem, már ha nem titok.
2015. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem ennyi nem elég egy gyerekvállaláshoz. Mert ha becsuszik, akkor allandoan arra fogok gondolni, h vajon tényleg akarta e. Ő nem akar fogamzásgátlót szedni, gumival nem jo a szex.
2015. aug. 19. 11:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Én 28 ő 20.
2015. aug. 19. 11:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezesetben az én véleményem az,hogy ha egy 20éves no nem akar gyereket, akkor nagyon is bebiztosítja magát. Amennyiben pedig te nem akarsz, mondjad meg neki, hogy részedrol ez igy nem okés. Megtalálhatjátok a módját tabletta nélkul is
2015. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele erről, azokat mondja, amiket leírtam. És már ha szóba hozom, idegesen szól vissza,h ezeket már átbeszéltük.
2015. aug. 19. 11:34
 9/14 anonim ***** válasza:

20 évesen még elég felelőtlen viselkedés.

Én úgy vagyok hasonló helyzetben, hogy van már gyermekem, tudom, mivel jár a dolog...

Ha a tabi, gumi kizárt, akkor írasson pesszáriumot.

2015. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,h ő semmit sem akar iratni. Nekem meg elég nehéz megszakítani a szexet, h kivegyem mielőtt elmegyek. Ez valamennyire részemről is felelőtlen.
2015. aug. 19. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!