Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruhakat hord egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhakat hord egy olyan lany, aki konnyen kaphato?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
K*rvára nem a ruháitól függ, hogy könnyen kapható-e.
2015. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
Gondolom mindenből a legrövidebbet, azt amelyik a legkevesebbet takar, amelyiknek a legnagyobb a dekoltázsa és a hosszabb a sarka, de nem minden a ruhából áll, mert vannak olyanok, akik csak fel akarják hozni magukra a figyelmet és azért öltözködnek így, nem mert éppen bármelyik pasassal együtt lennének, így nem csak a ruhára hanem a küllemre, a magaviseletre is figyelni kell. :)
2015. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Láttam én már olyan lányt, aki úgy nézett ki, mint valami trampli, mégis akkor ribi, hogy az már fáj.
2015. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Igen, ez nem ruha függő. :/
2015. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehetek lepontozva, ha Jesse – aki lényegében ugyanazt az álláspontot képviseli, mint én – 100%-on áll? Nem mintha annyira meghatna, csak nem értem a logikát.:D
2015. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Akinek mindene kint van, az biztos, hogy könnyen kapható. Akinek nincs kint mindene, az csak valószínű.
2015. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Én azzal sem értek egyet, hogy aki kirakja mindenét, az könnyen kapható. Nem egy olyan ismerősöm van, akinek folyton kint van a melle, feszül a mini a fenekén, de közben meg egy unalmas, prűd kis asszonyka. Azért rakja csak ki mindenét, mert nincs önbizalma, és abból merít egy kicsit, ha megbámulják a pasik.


Én például nyitott vagyok bármire, a szexhez is elég annyi, hogy felizgasson a másik. Nem mondom, előfordul, hogy kipakolom magam, de nem annyira jellemző. Szerencsére egy sima fehér blúzban és farmerben is lehet csábítani :)

2015. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!