Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már úgy valaki iránt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már úgy valaki iránt, hogy nem volt a párod de tudtad, hogy ő nagyon boldoggá tudna tenni téged?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Alapvetően magunknak kell gondoskodunk a saját boldogságunkról nem pedig másnak. De az igaz lehet, hogy egy személy aki úgy közel kerül az emberhez elülteti benne azt a képzeted, hogy mennyire is boldog lehetne vele, mennyire szép lenne az élet, mennyire megérné minden nap felébredni ami vagy igaz, vagy pedig csak álom, vagy tévképzet.


Félig meddig, éreztem.

2015. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem boldogga tesz a puszta letezesevel is, pedig nem a parom :)
2015. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
56%
Igen,mert tudtam,hogy szeret.
2015. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy darabig biztos nagyon boldoggá tudott volna tenni (végülis már azzal boldoggá tett valamilyen szinten, hogy ismerhetem), de végső soron mégiscsak többet ér nekem az a boldogság, amit egyedül érek el
2015. aug. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze. Minden ember ezt érzi amikor szerelmes valakibe úgy, hogy az az illető nem viszonozza.
2015. aug. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!