Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert pontozzatok le azokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert pontozzatok le azokat, akik nem a legszerencsétlenebbek?

Figyelt kérdés

Ha valaki azt irja hogy jol áll anyagilag vagy jo a kapcsolata, esetleg jol nez ki akkor maris kapja a piros kezeket. Miert?

Egyebkent én mar ma, 20-a reggel 7 elott itt vagyok a munkahelyemen es varom, hogy atvegyem a műszakot. Ha jobban keresek mint aki ma otthon ül, akkor maris közutálat? :)


2015. aug. 20. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ostoba érvképtelen trolloknak mindegy, találnak okot a lepontozgatásra úgyis...van sapka-nincs sapka.
2015. aug. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy munkaszüneti napon is bent kell lenned a melóhelyeden, és olyan sivár az életed, hogy ezt még várod is.


Látod én itthon ülök, amíg aludtam kb 50e Ft- nyi megrendelés jött össze a webáruházamból. Vasárnapig még rendelni fognak, azt csomagolom, és hétfőn átadom a futárnak. A maradék 4 napot meg netezéssel, pihenéssel, családdal töltöm itthon, nyugalomban!


Melyikünknek jobb az élete?

2015. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam hogy örülök hogy benn kell lennem, beosztottak. Egyébként pedig szeretem a munkám.

Örülök, ha te is. Csak a kérdést nem értetted, mert nem arról volt szó hogy ma benn kell lennem.

A kérdés arról szólt, hogy nagyon sokszor feljönnek itt anyagi dolgok, és aki azt írja hogy jobban áll, azt lepontozzák. Ugyanez ha valaki meg van elégedve a külsejével, stb. Mintha bűn lenne. Ahelyett, hogy más is tenne a jobb életért.

2015. aug. 20. 08:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért vártam 6:55-kor, mert 7-kor van a váltás, 5 perccel előtte már illik ott lenni.
2015. aug. 20. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!