Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a haverjai miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a haverjai miatt hanyagol el? Vagy csak nincs ideje?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vok együtt a barátommal.5éve ismerjük egymást,elég jó barátok voltunk.Járt boxolni,de abba hagyta.Dobol is,és van 3 bandája,van egy tanítványa.Szeret bulizni,minden pénteken bulizni megyünk.De most itt a jó idő és elkezdett edzeni a haverjaival.Bulikon többször elcibálják a haverjai tőlem.

Észrevette,h nekem ez rossz és ott hagyta haverjait és el jött velem beszélgetni.Erre a haverjai kihallgatták a beszélgetést és gúnyosan hozzá is szóltak.A barátom el küldte őket a jó büdös p*csába.

Szerdán felhívott h ne menjek hozzá,de Csütörtökön ráér.Erre hívom fel h át jön vagy sem, és kinyom.Egy órára rá megint hívom s nem volt bekapcsolva.Tudom,h rossz a a telója,nem jelzi a hívásokat,kikapcsol magától,automatikusan el kezd rezegni mintha csörögne,vagy épp a felvevő gomb átmegy letevő gombbá.Erre fel jövök msnre,és mit mond a haverja??Ma edzenek.Mit csináljak,h rám is időt tudjon szakítani??Bőven elég lenne ha néha felhívna,h mi van velem,vagy ha csak egy órára is beugrana.Mert így legalább meg tudjuk beszélni,h-h lehetne egymásra is időt szakítani.De mivel nem tudom sehogy se elérni így tanácstalan vagyok.Vagy nagyon gáz lenne ha a az egyik közös ismink üzenne neki??Gondolkoztam azon is h a busza fél7-re ér be és megvárom ott,de félek,hogy neki az égő lenne.Eléggé nagy teret adunk egymásnak,mivel fiatalok vagyunk,de eddig volt időnk egymásra.Minden nap beszélgettünk,mert nagyon megértjük egymást.Nem aggódom,h vége lesz a kapcsolatunknak,csak nem értem a helyzetet.

Szerintem a haverjai cibálják ide-oda,és a haverjai neheztelnek rám mert le üvöltötte őket múltkor,mikor nem hagytak minket kettesben.Szerintetek?


2010. márc. 9. 21:53
 1/3 anonim válasza:
Kis idő kell a fiúnak a barátaira amit lehet a fél év alatt nem kapott meg, nem biztos hogy jó ötlet minden bulira együtt menni (persze ez nem rossz) lehet ha hagynád hogy a barátaival is elmenjen sem neki sem neked nem lesz kellemetlen a helyzet.Te is menj el a barátnőiddel ő is a haverjaival, ha igazán szeret úgysem csal meg ha nem szeret viszont úgyis megfog hogy ha közben a kezed fogja..(de látom magabiztos vagy a kapcsolatotokkal szemben ez jó, bízol benne szóval nincs mitől félned) Gondolj az Ő helyzetébe, azért mert Te vagy neki az nem azt jelenti hogy a haverjai nincsenek, és igen megeshet hogy a haverok neheztelnek rád..Hagyd, had éljen egy kicsit:)
2010. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem aggódom,h vége lesz a kapcsolatunknak..." Akkor meg mit rinyálsz? Szakíts vele vagy fogadd el, hogy ez van!


Nyers voltam tudom, de a lényeget leírtam! Sorry! :)

2010. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vok és ha szeretek valakit arra mindig van időm......csak a sexért van veled!!!!!
2010. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!