Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire legyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire legyen egy férfi igényes?

Figyelt kérdés

Leginkább öltözködésre gondolok, de arra is, hogy megválogatja a társaságát, milyen hobbija van, ad magára, ápolt, stb. Ez sokat számít?


Jobban felfigyeltek egy ápoltabb, igényesebb férfire, mint arra, aki átlagosabb, vagy kevésbé ad magára?


Mennyit számít ezen a téren a kisugárzása?

Ha például látod, hogy van ízlése öltözködés terén, és jól válogatja össze a ruháit.


2015. aug. 20. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Akár szegény, akár gazdag: tiszta legyen.Borosta egy bizonyos kor után nuku, egy férfi haja legyen gondozott. Egy kopott gúnyán is látszik a tisztaság, és egy milliókba kerülő cuccon is látszik a koszosság, és igénytelenség ha a gúnya viselőjével nincs törődve.
2015. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Alapvető nálam, hogy igényes legyen. Ezalatt értem pl, hogy használjon dezodort, sprayt/parfümöt. Arcvizet borotválkozás után.


Figyeljen oda ha tudja, hogy pl izzadékonyabb a lába. Hogy ne az legyen ha leveszi a cipőjét akkor elájul körülötte mindenki. Tehát figyeljen arra oda, hogy a cipőjét is tartsa rendben. A kezeire, hogy le van vágva (és nem rágva!!) a köröm.

Száj: fogmosás gondolom nyilvánvaló...


Haj: a hosszabb, mindig ápolt akár össze van fogva akár ki van engedve, nem zsírosan összecsomózva. Ha rövid haja van, legyen valami formája, használjon esetleg zselét rá, ha szükséges vagy waxot, habot.


Öltözködés: Ha mindezek megvannak nálam pl nem elvárás, hogy a legtrendibb ruhákban flangáljon. Pl az ilyen ápoltásg mellé egy farmer és egy egyszerű póló/ing, sportcipő is teljesen nyerő.

A társaság: ne ilyen link alkholista, komolytalan kis hülyegyerekekkel vegye körbe magát. Bár aki erős jellem, azt semmilyen formában nem tudja senki befolyásolni, meg elrángatni a barátnő mellől, hogy "jaj ne égőzzééé mááá menjünk kocsmázni inkább"..


Nekem férjem pl ilyen, amit leírtam. Fizikai munkát végez, (tehát még azt sem mondhatom, hogy egész nap irodában ül és ilyen bájgúnár) de nekem nagyon tetszett benne pl az, hogy fürdés után (minimum 30 perc) ő bekeni kézkrémmel a kezét vagy engem megkér, hogy kenjem be neki, meg eleve, hogy úgy lép ki a fürdőszobából, hogy örörm hozzábújni olyan jó illata van. :)

2015. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ilyesmikre gondoltam igen. Tehát nem sznob dolgokra, vagy páváskodásra.

Ha az alap-kisugárzása férfias, akkor "majdnem" mindegy mit vesz fel?

Vagy azzal, hogy szimpatikus az ízlése, pont ezzel fogja meg a nőt?

2015. aug. 20. 08:48
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Még egy lényeg:


20 éves kor után, legyen az akár férfi akár nő, utcára nem vesz edzőcipőt.Maximum kiránduláshoz, vagy edzésre, esetleg ha elázik ilyen időben a normális hétköznapi cipője.Hétköznapra soha. Ez alap.

2015. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, ez olyan, mint a zokni szandállal, nem? :D
2015. aug. 20. 08:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem egy igényes férfi kb majdnem mindegy mit vesz fel, mert ugyanolyan jól néz ki egy farmer/póló/sportcipőben, mint egy öltönyben pl.


A sportcipő kérdés meg szerintem annak függvénye , h kinek mi jön be.. nekem pl a hegyes orrú bőr cipők azok amiktől agvérzést kapok. Szerintem nagyon hülyén néz ki egy férfin :) akrámennyire is passzol az öltönyhöz pl amit felvett.

De pl én férjem ilyesmiket hord:


[link]


vagy


[link] (itt nem márkára gondolok, hanem formára)


téli viselet:

[link] (márkától független)

2015. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a bőrcipőt. Van, de nem hordom. Jobban szeretem a vászoncipőt egy farmerrel, és egy laza, lenes, kockás inggel. Ez majdnem bárhova jó. Ősszel ehhez jön egy farmerdzseki, és ennyi. :)
2015. aug. 20. 09:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, a mit leírtál az szerintem tök korrekt :)
2015. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Mondjuk az a dolog merül fel, hogy ahhoz kell legyen szeme, hogy mi áll rajta jól. És ha jól tudja összeválogatni, akkor az jön le, hogy van egy jó ízlése, így végülis szavak nélkül is sokat elárul magáról, pusztán kisugárzással, öltözködéssel, ápoltsággal.

Talán tényleg nem hülyeség az a mondás, hogy a ruha teszi az embert...

2015. aug. 20. 09:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Üdv mindenkinek!


Véleményt kérnék én is :)


[link]


[link]


Mostanában kicsit szükitett szárú farmerokat vásárlok..

2015. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!