Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érintene titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintene titeket, ha a barátotok nagyon sokat sírna, (szinte heti szinten) mert otthon bántják? Hogy lehetne neki segíteni? Mit lépnétek?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, ő 22 éves de még egyetemista, nem tud dolgozni annyit egyetem mellett, hogy el tudja magát tartani és az albérletet is fizetni. Mi szegények vagyunk, nálunk nem nagyon van hely és én is egyetemre járok. 19 vagyok.


Dolgozni nem tudok mellette, nem tudom mit tehetnék, szegénynek nagyon rossz.


Sokszor volt olyan, hogy sírva jött át hozzám.


2015. aug. 20. 09:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon megterhelő számomra is, állandóan szomorúnak és bánatosnak látni.
2015. aug. 20. 09:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tud kiállni magáért?
2015. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mma-ra jarjon. Ott megtanitjak , hogyan kinozd az embereket sokaig illetve artalmatlaNitsd vagy old meg. Rovid ido alatt nagy haladas.


Tasz.hu

Nane


Nezd Nezd meg ezeket.

Illetve koltozzon el onnan. AkarhoVa.

2015. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lelkileg bántják..
2015. aug. 20. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki leginkább szakember segítségére lenne szüksége, mert a kapcsolatot megmérgezi, ha MINDIG tőled vár támogatást. Egy párkapcsolatnak nem erről kellene szólnia, ott inkább emelni kellene egymást, nem lehúzni! Persze lehetnek minden embernek problémái, akár komolyak is, de erre való a pszichológus, hogy segítsen megtanulni kezelni az ilyen problémákat, kiállni magáért.
2015. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szakember feleannyira sem oldaná meg, mint az elköltözés. Egy szobát pedig ki tud venni egyetem mellett is, illetve ha haverjaival költöznek össze többen az még jobb, mert jó társaságban is van, és alig kell beleadni a közösbe, ha elegen vannak. Ezekre már gondoltatok?
2015. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!