Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavaró tényező ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavaró tényező ez?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy van 1 elvárásom a lányoktól az intim testrész legyen szőrtelenítve nem szeretem ha olyan mint az esőerdő.. én is szőrtelenítem sosem hagyom megnőni szinte mindig meztelen :D ez tetszik/bejön nektek vagy zavaró?

F



2013. okt. 7. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem nem lenne para, én amúgy is szőrtelenítek.

Jó az zavarna, ha az 1-2mm-es szőrért beszólna, mielőtt leszedném, mert mi az, hogy visszanőtt és nem naprakészen totál csupasz, de ilyen dzsungelverzió sose szokott lenni, max 1 hét aztán leszedem, de általában úgy időzítek, hogy barátommal való találkozásra legyen "friss".

Szóval szerintem ez nem gond.

22L

2013. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azért én sem szólok hogy 1-2mm-es
2013. okt. 7. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leslie Nilsen volt az utolsó, akinél férfias volt a csupasz pisztoly.. szerintem elég langyis..
2013. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be... a gyerekeknek szőrtelen, de egy felnőtt nő/férfi elég, ha max rövidebbre vágja kicsit, hogy ne legyen "őserdő". Ha valakit megszeretsz, akkor nem ez lesz a legfontosabb.
2013. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!