Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban, nem ismerem, és közös ismerősünk sincs, bulikon se szoktam látni. Mégis milyen szöveggel álljak elé?
2010. márc. 9. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá, szemezz vele mindig mikor meglátod hogy felfigyeljen rád.........aztán ha visszamosolyog vagy látod hogy észrevett akkor zöld utad van
2010. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, én is erre gondoltam, csak még valami plusz is kéne szerintem. :D De köszi szépen!
2010. márc. 9. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ammoniteszek (magyar kládnevén előrenéző szifótölcséres lábasfejűek) kihalt tengeri állatok egy csoportja, az ammonoideák alosztálya a fejlábúak osztályában, a puhatestűek (Mollusca) törzsében. Maradványaik kitűnő jelzőfosszíliák, amelyek segítségével viszonylag könnyen megállapítható az adott kőzet kora. A korjelző szerepük betöltésére az tette szalonképessé az ammoniteszeket, hogy egy-egy nemük általában legfeljebb 1-2 millió évig élt, azaz gyors volt az evolúciós nemzedékváltásuk. Másrészt a Tethys-óceán üledékeiből képződőtt kőzetek az egész eurázsiai hegységrendszerben megtalálhatóak, az egykori igen hasonló éghajlati és geokémiai feltételek mellett a fajok szélesen elterjedtek voltak. Az, hogy abszolút korok (vagy inkább intervallumok) rendelhetők az adott ammonitesz nemekhez, az annak köszönhető, hogy izotópos vizsgálatokat végeztek az üledékekben található vulkáni tufaszórás-nyomokban, s ezáltal határoztak meg "objektív" geológiai kort.
2010. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, köszi szépen, de nem értem a poént! :D
2010. márc. 9. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Na figyu:


Játszd el a butuska gyereket.Egyszerű szerepjáték az egész:


Menj oda hozzá lazán, céltudatosan (határozott macsó figura) és mond neki ezt:


Szia.Béla (neved) vagyok.Ne haragudj, hogy zavarlak,az X.Y. (matektanárod neve) tanárnő/tanárúr küldött ide hozzád, hogy mondjam meg hogy holnap délután elmarad a matek szakkörötök.


Ha azt mondja hogy ő nem tud semmilyen matek szakkörről, akkor eljátszod a csodálkozó figurát és megkérdezed:


Te nem az X (valami lánynév ami nem az övé) vagy?


Azt fogja mondani, hogy nem, és elárulja a nevét.Erre eljátszod az beégős kisfiút, bevallod, hogy ezek szerint tévedtél, és kárpótlásul a kellemetlenségért, elhívod a büfébe egy kólára, csokira, kávéra sütire vagy akármire. Ha nem ér rá, akkor a következő szünetben visszatérsz, és közlöd vele, hogy megtaláltad azt a lányt akit említettél neki, majd elbeszélgetsz vele arról, hogy igaz, hogy igazából nem őt kerested, de azt hallottad ő jó matekos, stb.stb. és innen már alakulni fog.


Spontán szerepjáték öcsém!!!Te kevered a lapokat, te osztasz és nálad az adu!Kamuzz kicsit!

2010. márc. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az utolsónak nagyon igaza van. ennyi baromságot kitalálni, nagy arc lehetsz. nekem se volt sok gondom a nőkkel de ilyen kreatív én se voltam soha. RESPECT.

a kérdésre válaszolva pedig tuti módszer még: menj utána (büfébe könytvárba , LÁNY WC be XD) és gáncsold ki , ha szerencséd van arcra esik és vérezni fog, ekkor te előkszapsz 1 zsebkendőt megtörölgeted az orrát és elnézést kérsz, tuti siker. Szerencsétlen eset ha semmi baja nem lesz , akkor ne figyelj rá menj tovább, és ismételd a műveletet amíg nem törik el valamije. Na remélem segítettem sok sikert

2010. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha, segítettél, hogy b_sznád meg a jó k_rva anyádat! :D
2010. márc. 10. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!