Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltetek mar vissza a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltetek mar vissza a helyzetetekkel, azert, hogy megkapjatok valakit?

Figyelt kérdés
Lehettek nok vagy feriak, ajanlattevok vagy elfogadok. Erdekel ez az elet helyzet. Kerultetek mar olyan szituacioba, hogy csak ugy kaptatok, meg pl egy allast ha lefekudtetek a fonokkel ( itt altalaban ferfiak az ajanlattevok) de hallotam mar olyanrol, is, hogy egy noi tarsashaz kezelo csak ugy bizta meg az embert az altala kezelt tarsashazaknal, ha a ferfi lefekszik vele. Ti kerultetek mar ilysemi szituacoba eletetek soran. Es hogy oldottatok meg?

2015. aug. 20. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. És inkább választottam a kirugást, mint sem a bedőlést és még sem rúgott ki, hanem maradtam:D
2015. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen iparagban dolgozol, ha szabad kerdezni? Vendeglatas, irodai munka...
2015. aug. 20. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahol az eset történt még ős régen az irodai munka volt:)
2015. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!