Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy küzdötök egy lányért, de amint megkapjátok, már nem törődtök vele?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel sokat beszélgettem,mindig keresett,érdeklődött,és nyíltan el is mondta,hogy minden vágya,hogy megkaphasson!Végül beadtam a derekam és találkoztam vele,nem tudtunk egymásnak ellenállni éz lefeküdtünk egymással!Aztán továbbra is beszéltünk minden nap!Újra találkoztunk és újra megtörtént a dolog!Beszéltünk is utána még,de az utolsó üzenetére csak másnap tudtam válaszolni!Viszont azóta,vagyis mostmár 3napja nem válaszol!Elfelejtett volna?Eddig érdekeltem?Miért csinálja?Ti mit tennétek a helyemben?
2014. nov. 25. 06:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Vagy nem tud válaszolni (amit kètlek) vagy elérte amit akart hogy megfektetett :/ Szomorú de sok ilyen pasi van aki csak kihasználja a nőket.
2014. nov. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

:(


Èn is beszèlgetek egy csajjal de vagy szűz vagy nem tom de elèg fura.Csendes visszafogott.Nevet a poènjaimon de ebből.sose lesz sex.....


Habár nem tudja,hogy èn kis aranyos hűsèges tipus vagyok.Kitartanèk melette.Nemhogy nem írnèk neki.Minden szavát lesnèm.:)

2014. nov. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Azt hittem kapcsolati téren kérdezed, de látom, hogy nem.

Azért mert csak azt akarta!! És lényegében megkapta amit akart, kétszer is. Ezért nem jó ilyen hamar beadnod a derekad. Nagyon jól megfigyelhetnéd a srácot, hogy hogyan viseli ha váratod. Jó próba lett volna.

Vagy nem is kapcsolatban gondolkodtok?

2014. nov. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Draga, neked ujdonsag, hogy a pasik tobbsege csak "azt" akarja.


Megvoltal neki, pipa, johet a kovetkezo.


Legkozelebb majd okosabb leszel.

2014. nov. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Amíg nem feküdtem le vele,nagyon szép dolgokat mondott!Hogy velem eltudná képzelni az életét,és hogy mindenhol engem keres,nem vagyok-e ott véletlenül!Tagadta,de mégis olyan volt,mintha szerelmes lett volna!Miután lefeküdtem vele,konkrétan ilyeneket már nem írt,hogy kapcsolatot szeretne,csak hogy szerinte jól elvagyunk!Szóval elég valószínű,hogy részéről ez csak a szexről szólt!!De miért áltatott akkor?Képes azért a lelkembe gázolni,hogy szexeljen egy jót?Hogy tudnak a pasik ilyenek lenni?Nem tudom megérteni!
2014. nov. 25. 07:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Legalább dugtatok egy jót. Mi azzal a baj?
2014. nov. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Drága hölgyeim!

Nem kell álltalánosítani!

Fordítsuk meg a kérdést.

Miért van az, hogy akikért én kűzdöttem le sem szartak?

Akkor mit is értékelünk?

Egyébként mi ez?

Lóverseny?

Szimpatikus valaki és egyből dugi próba?

Nem értem én ezt!

2014. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7-es igazad van


Èn is meg vagyok őrülve egy csajèrt.Persze szòvba áll velem meg òrákat dumálunk,de èszre se veszi,hogy szeretem,kedvelem stb stb stb......előbb utòbb èn se a szívem,hanem a farkam után fogok menni.Megdugom majd az első ribizlit aztán ènis lelki.sèrült szatír leszek.

2014. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Képes azért a lelkembe gázolni,hogy szexeljen egy jót"


Bizony. Ezert kell magadra sokkal jobban vigyazni. Es nem elhinni minden suket dumat, amit a fiuk nyomnak hogy bejussanak a bugyidba.


38F

2014. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek már ne is számítsak arra,hogy keresni fog?? :-/
2014. nov. 25. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!