Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak ezt a fajta meglátásomat?

Figyelt kérdés

A páromnak az előző házasságából született egy kislány. Az exfelesége elhagyta őt egy másik férfiért, és az akkor 4 hónapos babát is magával vitte. Azóta is együtt vannak.

Mikor a párom mesélte anyukámnak a történetét, akkor derült ki, h az exfelesége akkor is együtt volt már a mostani párjával mikor terhes volt. Anyunak is az első kérdése az volt, h: "Biztos akkor, h tiéd a gyerek?? Mert ki az, aki kikezd egy terhes nővel???"

Mindig is láttam, h a kislány abszolút nem hasonlít a barátomra. A minap rákerestem az exe élettársára és nem tudom, lehet h már én lovaltam bele túlságosan magamat, de a kislány sokkal jobban hasonlít a másik férfira... Tényleg, nem akarom, h igazam legyen, de mégis, rengeteg a hasonlóság van az arcukban... Főképp, h a gyereknek és a pasasnak ugyan olyan a fogazata (mindkettőjüknek helyköz van az első 2 foga között és a mosolyuk is egyforma szerintem...)

Egyáltalán ilyet megmondjak a páromnak, h szerintem nagyon hasonlít a másik hapsira és megeshet, h nem is az övé? Mondjuk fogalmam sincs, h DNS teszt miért nem lett csináltatva... Mit tegyek?


2015. aug. 21. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát így mond el, ahogy gondolod. Mi ebben a kínos?

Azért a kire hasonlít, meg mit mond az anyukád... ezek nem túl erős dolgok.

2015. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor anyukámnak mesélte,h mikor már terhes volt,akkor is együtt voltak, én ebben a verzióban akkor hallottam először... Egész eddig ezt nem így mondta, h a várandóság alatt jöttek össze. És én is így gondolom, h ha már akkor együtt voltak, akkor megkérdőjeleződött bennem...
2015. aug. 21. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha fizettet és kötelezte a pasit a gyerektartás fizetésére, a gyerek hozására-vitelére, akkor szólj a srácnak.

Ha semmi kapcsolat, semmi fizetnivaló, semmi közös nincs, akkor hagyd a témát..

2015. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát elég nagy summát lehúznak a páromról úgy, h 2hetente 1 hétvégén van a kislányával(1 éjszakára), a pasas több 1000eurókat visz haza, a csaj anyaságit kap és még a páromról is havi 200eu-s gyerektartást csapolnak le, úgy,h azt sem tudjuk, h az a 200eu-t a kislányra költik-e el.... A párommal nem tudunk 1-ről a 2-re lépni, de abszolút nem az anyagi helyzet befolyásolja a meglátásomat!!!
2015. aug. 21. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Szólj a srácnak.
2015. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem árt felhívni a figyelmét, mert Magyarországon a nők elég nagy része gyakorlatilag ebből él, hogy felcsináltatja megát több farokkal és a leggazdagabbnak azt mondja, hogy az övé a gyerekek. Innentől kezdve egész életében nem kell dolgoznia csak várja, hogy utalja a balek a gyerektartást.
2015. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hivatalos DNS tesztet csináltathatsz a barátod tudta nélkül, kb 50e Ft körül van, ha jól tudom. Mintának azt hiszem pár hajszál is elég mindkét féltől, nem fog nyoma maradni. Vannak férfiak, akik nem szeretnek szembenézni az igazsággal, ha az azt jelenti, kihasználták, megalázták, vagy egyszerűen túl sok jót feltételeznek arról az emberről, akit szerettek. Ha ő nem csináltatott tesztet, akkor én ezt nem is hoznám fel előtte, csak ha olyan eredményt kapok a tesztelés során, ami alapján kiderül, nem az övé a gyerek. Feleslegesen generálnád a feszültséget magatok között azzal, hogy közé és a gyerek közé akarsz állni, ha később kiderül, mégis tőle van. Te jönnél ki egyedül rosszul a helyzetből.
2015. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudjatok mindket eaetben rosszul johetek ki belole. Ha nem lesz igazam akkor azert mert ilyenen jart az agyam, ha pedig igazam lesz akkor meg azert mert "elvettem" tole az igazsaggal a lanyat... Viszont abszolut nem ertem a mai napig, h ha tudta, h az exfelesege a terhesseg alatt is massal volt akkor miert nem csinaltatott akkor DNS tesztet???? Miert volt olyan biztos benne, h az ove??? Nem tudom, de nekem ez forditott helyzetben az elso dolgom lenne... Foggalmam sincs, h mihez kezdjek. Lehet, h felt maga is az igazsagtol? Mivel sokszor azt mondja nekem, h a lanya a legeslegbiztosabb pont az eleteben, akit nem vehet el tole senki sem. Felhetett , h ez a biztos pont megszakad? Tovabba mi tortenhet a kettojuk kapcsolataval ha kiderul, h nem o az apa? A kislanynak ilyen h van elmagyarazva mikor "apának" szolitja?!
2015. aug. 22. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!