Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek fontos, hogy a társatoknak legyen humorérzéke, szeressen nevetni? Ha igen mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Vagy el vagytok egy komolyabb nővel is és a nevetés marad a haverokkal?
2015. aug. 21. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon fontos! Sok nehéz helyzeten átsegít.
2015. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kritikus pont
2015. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A humorérzék és az hogy valaki szeret nevetni nem ugyanazok.
2015. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy vidám nő vonzó. Visszacsatolás, hogy jól érzi magát.
2015. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rengeteg olyan nőt ismerek, akit alig látok nevetni, mármint társaságban. Nyilván nem azokra gondolok, akik egyedül sétálnak az utcán.

Ha pedig valaki nem nevet szinte sose, az vagy nem szeret nevetni vagy/és nincs humorérzéke, és ez utóbb miatt kevés dolgot tart csak viccesnek. Szerintem valami ilyesmi összfüggés lehet a humorérzék és aközött, hogy szeressen nevetni Még ha a kettő nem is ugyanaz.

2015. aug. 21. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, fontos. Külön plusz pont, ha neki is van humora, de minimum, hogy értse a viccet. Volt már, akivel társkeresőn azért szakítottam meg a levelezést, mert sokadszorra sem esett le neki egy poén.
2015. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy tizes skálán köbö 6-7es fontosságú.
2015. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam annyira azért nem elsőrangú a humorérzék, bár hozzám néha szükséges egy jó adag. Nem bohócot képzelek magam mellé ugyanis.


Hogy alapvetően derűs típus legyen, az viszont fontos.

2015. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rettenetesen fontos. Nem bírok meglenni olyan ember mellett akivel nem lehet poénkodni meg viccelődni és magán sem tud nevetni...
2015. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!