Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra elhiggye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra elhiggyem, hogy érdemes élni?

Figyelt kérdés

A legutóbbi szakításom nagyon kikészített. Fél évig voltam együtt a sráccal, soha senkit nem szerettem úgy, mint őt. Megcsalt és kiderült, hogy soha nem érezett irántam semmit, csak játszadotott velem. Bármikor elhagyott volna az exéért, közben meg persze tette a szépet meg a jót. Most úgy érzem, semminek nincs már éretelme. Van önbizalmam, tudom, hogy rengeteg pasit megkaphatnék. De nem tud érdekelni. Mégcsak 18 éves vagyok, tudom, előttem áll mlg az élet nagyrésze, és hogy csak rajtam múlik, fel kéne állom újra és bármire képes lennék, ha akarnám, de element a kedvem.

Régebben pl, szerettem szépen kisminkelni magam,csinos ruhákba öltözni. Ma anyu elvitt vásárolni, élveztem is, de aztán úgy éreztem..minek ez nekem?! Nincs kiért felöltöznöm..értelme nincs az életemnek.

Tudom, hogy buta vagyok, és egy fiúnak nem szabadna ennyire összetörni, és hohy van ezer másik. De nem tudom feldolgozni, hogy elbánt velem.


2015. aug. 22. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne másokért tegyél dolgokat, hanem magadért, ezt kell megértened, ezért most csak csinálj dolgokat, keress hobbikat, művelődj, csakis magadért.
2015. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miike ***** válasza:

Várj egy kicsit. A részletekből két nagyon furcsa dolog derül ám ki: "Fél évig voltam együtt a sráccal..." és "Tudom, hogy buta vagyok, és egy fiúnak nem szabadna ennyire összetörni"

Ezt most vagy elírtad, vagy ez az igazság. Ne haragudj, hogy ezt felhozom, de tisztán szeretnék látni, mielőtt segítenék.

2015. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsó, nem igazán értem :/

2015. aug. 22. 15:39
 5/8 Miike ***** válasza:

Oké, akkor a lényeg: Én azt feltételezem, hogy lány vagy, de az utolsó előtti mondatod összezavart.


Ami a tanácsomat illeti:

Most egy nehéz időszakban vagy, mert megsérült a lelked. Idő kell ahhoz, hogy talpra állj. De ez az idő el fog jönni. De ne bánkódj sokat, légy figyelmesebb, ha az életedbe pottyan a következő srác. Ilyen kapcsolatok bármikor előfordulnak, s bárki belefuthat, különösen ha nem elég tapasztalt. Te is megtapasztaltad ezt, így erősebb leszel ezután. Az hogy most az életkedved szintje szinte a nullával egyenlő, az nem jelenti azt, hogy, fel is add. Tarts ki, néhány hét múlva könnyebb lesz. És félév nem sok az életedből, ezért a fájdalom sem lesz hosszú életű. Egy tetű miatt pedig ne is fájjon a szíved. Most úgy érzed, hogy semminek nincs értelme, most. De hidd el, hogy fogod majd jobban is érezni magad. :)

2015. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miike ***** válasza:
Továbbá. Második válaszolónak nagyon is igaza van. Egyetértek vele.
2015. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Méh 1,5 hét és itt a suli. Addig húzd már ki, mert látom nagyon unatkozol.
2015. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Igen, lány vagyok, kicsit tényleg félreérthetően fogalmaztam.

Utolsó, igen.. egyetemre mehyek, úgyhogy legalább rengeteg új embert ismerek meg.

2015. aug. 22. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!