Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok senkiben sem bízni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok senkiben sem bízni, valamennyire zavar is mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tini, átéltem jó pár csalódást pl. Szakítás mindenféle előjel nélkül, úgy hogy pár hónap múlva költöztünk volna össze. Ennek pl. semmi jele nem volt ugyanúgy keresett, mint előtte aggódott értem, csak a végén bevágta, hogy szeret ő engem, és reméli boldog leszek valakivel. Nem érzem azt hogy egy férfiben meg lehet bízni, vagy családot, gyereket lehetne tervezni. Ismerkedni sincs kedvem, mert úgysem fog haladni a kapcsolat sehova. Mielőtt valaki leírná, hogy biztos az aktuális modellekkel, vagy milliárdosokkal jártam azoknak írnám hogy nem.
2015. aug. 22. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Elj egy darabig egyedul, ugy 1-2 evig, gondolkodj, elmelkedj az elet apro dolgain es majd lesz valahogy :)
2015. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen ehhez kellesz te is. Nos én a helyedbe ismerkedném, úgy is lesz valaki, aki át tőri ezeket a gátakat nálad. Ha akarod ha nem , akaratod ellenére is meg bíznál másban ez már csak ilyen... Hidd el nem csak te csalódtál, tovább kell lépni előre haladni és vissza nem nézni! Na puszi a pocid alá.:)
2015. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is kell bízni senkiben. Magadban bízz.
2015. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!