Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar ha valaki túl jóképű vagy gazdag?

Figyelt kérdés
Társkeresőn az ilyennel szóba sem állok. Ez normális? Pedig nem vagyok se csúnya, se szegény...
2015. aug. 12. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok jóképű sem gazdag. Annyira fiatal sem vagyok. 38/f. De velem így sem állnak szóba.
2015. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem. Miért zavarna? Sem irigy, sem lenéző nem vagyok.

Az esélyt mindenkinek megkell adni :)

2015. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

miért zavarna? én átlagos vagyok és elég pénzem van magamnak + haveromat és szülőknek is segítek anyagilag amikor kell...


más meg jóképű és gazdag és?

2015. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Egy külső tulajdonsága alapján előre ítélkezel. Semmivel sem jobb, mint a rasszizmus.
2015. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem zavarok senkit. :)
2015. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Semmivel se jobb ez, mintha azért néznél le valakit, mert csúnya és szegény.
2015. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tehát így társkeresőzöl:

"- Ó de jól néz ki, hagyjuk is... jujj, ennek milyen már a képe! Na ráírok"

Nekem nyolc, de szerintem ha majd találkozol is valamelyikükkel és esetleg kialakul a szimpátia majd a vonzalom, akkor úgyis elkezded szépnek/jóképűnek találni őket, nem értem mire jó olyanokat keresni direkt, akiknek elsőre nem találod előnyösnek a tulajdonságait. (Merthogy a "jóképűségre", mondanom sem kell, nincs objektív mérce, egyénenként változik, hogy ki mit talál annak)

2015. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A külső az egy adott dolog,lehet szép de lehet csúnya is

ezzel együtt kell élni.


A gazdagság is egy adott dolog,valaki jó körülmények között élni, valaki nem akármit is tesz érte,sose lesz jó körülménye!

2015. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért zavarna?
2015. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez kisebbségi komplexus..
2015. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!