Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony lányokat kedvelő férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lányokat kedvelő férfiak?

Figyelt kérdés
El tudnátok képzelni egy olyan helyzetet, hogy beleszerettek egy husis lányba? Vagy a törékeny, karcsú testalkathoz nagyon szigorúan ragaszkodtok? Húsos alatt azt értem, hogy az ideális súlya felett mondjuk 10 kg-al jár. Tehát mondjuk egy 165 cm-es átlagos mennyiségű izomzattal rendelkező lány ideális súlya 55 kg, de a lány 65kg.
2015. aug. 22. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elképzelhető!
2015. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általánosságban a vékonyabb csajok jönnek be, de ezt nem kg alapján állapítom meg, hanem ránézésre. Ennek amúgy az az oka, mert én sem vagyok egy nagydarab egyén, vékonyabb vagyok, így jobban bejönnek az olyan lányok, akik mellett így is tudok dominálni. De ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy egy "husis" lányba nem tudok beleszeretni. Ha kedvelem őt és érzékelteti, hogy a vékonyabb testalkatom ellenére is elfogad, akkor simán lehetséges.
2015. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, 10 kiló nem olyan sok, de nagyon vonzó személyiségének kell lennie
2015. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető.
2015. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy ilyen lánynak úgy mond, "keményebben kell dolgozni a kegyeitekért"?
2015. aug. 22. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolod, hogy erre a kérdésre kapsz egy igent vagy nemet?
2015. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen
2015. aug. 22. 16:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor a válasz igen.
2015. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy olyan férfiak után futsz, akik a vékony lányokra buknak, miért nem keresel olyat, akit nem zavar/tetszik neki az, hogy te nem vagy annyira vékony?

Komolyan nem értem:D

2015. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen lánynak úgy mond, keményebben kell dolgozni a kegyeitekért?"


Pár év után minden kapcsolatért meg kell dolgozni, másrészt 10 év múlva már kevesebbet számít a plusz 10 kiló (feltéve hogy nem még plusz 10, amire sajnos van esély).


Inkább úgy mondanám, hogy ez egy rossz, de nem elviselhetetlen tulajdonság a szememben, amit más jó tulajdonságokkal még lehet kompenzálni. Hogy ezeket a többi jó tulajdonságokat milyen módon szeded össze, maguktól vannak, vagy sok energiát befektetve tudatosan építed be őket a személyiségedbe az már egy más kérdés.

2015. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!