Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiknek állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek állítólag nem számít a kinézet, csúnya lányokat is megszólítjátok! Ha nem számít a kinézet akkor mégis mi alapján szelektáltok, hogy kihez menjetek oda? Vagy mindegy, csak puncis legyen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondjuk, hogy nem számít, hanem nincs egekben az elvárás ilyen téren (sem).
2015. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Azért igényes legyen magára,tehát ápolt tiszta ruhák legyenek rajta,és legyen nőies azért.

Ennyi kb.

24/F

2015. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Számítani számít, csak egyáltalán nem úgy, ahogy Ti lányok/nők gondoljátok!


Nem az kell, hogy legyen modell teste, tökéletes minden téren, agyon vakolva, feltupírozva... annyi kell csak - legalább is nekem, hogy legyen benne egy kicsi apróság, amitől vonzónak találom! Ez lehet az arca, a mosolya, a szeme, akármi apróság! Ez is csak annyira fontos, hogy észre vegyem magamnak, onnantól pedig csak és kizárólag a személyiségén áll vagy bukik a dolog, mert attól függ, hogy képes vagyok-e beleszeretni, avagy nem! De csak a saját nevemben beszélek.


24/F

2015. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok mutatni egy olyan nőről képet, aki éppen megüti a szintet? Tehát akivel talán még összejönnétek, de ha már kicsit is hanyagolná magát, már nem tetszene?
2015. aug. 20. 13:33
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

#4 Ez nem így megy, hogy van egy szint ami alatt tetszenek a lányok és van ami alatt nem. Akármi megtetszhet rajta, a haja, a szeme, a lába, az öltözködése, a hangja, a nevetése, bármi, nem kell tökéletesnek lennie minden téren ahogy a nők vizslatják a férfiakat.


Mert ugye a nők mit mondanak:

az arca legyen arányos, legyen szép szeme, szép mosolya, erős borostája, dús sötét haja, legyen férfias és jóképű

testalkatra izmos, sportos, formás és magas


Aki ettől eltér az kuka. Nekem viszont tetszett már sovány. vékony, sportos, átlagos, kicsit ducibb csaj is, ahogy mindenféle hajszín, szemszín, fejforma, stílus stb.

2015. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
#5 válaszát csak duplázni tudom.
2015. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Miért hihetetlen, hogy én lányként is így érzek? Nekem is mindenféle magasságú, testalkatú, hajszinű, szemszínű férfiak tetszettek már meg. 13 éves korom óta rájöttem, hogy hiába állítok fel ideálokat, azt úgy is a jelenlegi kiszemeltem képére formálom és majd úgy is jön valaki, aki ezt felülírja.
2015. aug. 20. 13:57
 8/16 anonim ***** válasza:
5-os ugyan ez van nalam is, holott en no vagyok(meg sose tetszett meg ket ugyan olyan pasi, mondjuk idealom sincsen). A szemelyiseg a donto, szamomra az szamit. Ha az megtetszik, akkor a kulso csak masodlagos(persze az apoltsag, igenyesseg kell).
2015. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Jó látni, hogy vannak nők, akik így gondolják! De ez is azt mutatja, hogy személyiség és nem pedig nemfüggő!
2015. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem állítom azt, hogy ha csinálnának egy statisztikát, hogy mutatják futószalagon a férfiakat és osztályoznom kéne őket, akkor nem lenne egy kiugró csoport. Lehet, hogy akire rámutattam, hogy tetszik 90% átlagos vagy vékony testalkatú és mindössze csak 10% lenne duci, kövér, de igenis lenne olyan mackós férfi, aki bejön, mert van egy olyan tulajdonsága, ami miatt efelett szemet hunyok, mert egyszerűen megfogott.
2015. aug. 20. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!