Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti mennyire foglalkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti mennyire foglalkoztok azzal, hogy egy lany hany kg?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, mert en 170 cm vagyok es 65 kg, de az emberek tobbsege 58-60 kg-osnak nez. Eleg sok izom van rajtam (sokat sportolok), teljesen lapos a hasam, szoval nem nezek ki kovernek, de megis zavar, hogy 65 kg-t mutat a merleg.

Ez akadaly lehet egy ferfi szamara?


2015. aug. 22. 16:05
 1/8 Estienne ***** válasza:
Nálam ismerkedésnél a második kérdésem a lány tömege, az első hogy kére a kávé mellé sütit.
2015. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Csak ne legyen igénytelenül kövér, amúgy nem foglalkozom a kilókkal.
2015. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alak számít, nem az, hogy hány kiló.
2015. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A súly rengetegmindentől függhet, én 90kg vagyok, néha felszaladok 95 re de 80 nál többnek még sosem néztek.


Az a baj, hogy a "súlyos" ember leggyakoribb ismertetőjele a háj, ez látszik, ez jön szembe veled az utcán...

Ezért a nehezebb emberekről mindenki azonnal elkönyveli, hogy elhízottak, pedig ez korántsem igaz.


Függ a csontsűrűségtől, izomzattól, napi folyadékbeviteltől is.


Épp ezért engem rohadtul nem érdekel ki hány kiló, csak az, hogy az hogy áll neki :)

2015. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, hány kiló... Ha kell 58 kilósan, kelleni fog 65 kilósan is.
2015. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:

A számok nem érdekelnek,ha lapos a hasa,akkor kit izgat?

És a 65 se sok.

2015. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van aki 60 kg és lapos a hasa igen, szóval nem minden a kilók.
2015. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ennyi vagyok, tök normális sportos alakkal. Ha foglalkozol a testeddel szerintem nem lehet gond. :D

Az mondjuk tény hogy olyan pasit kell keresnem, aki nem 55 kg, hanem testesebb egy kicsit.

2015. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!