Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mennyire adtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire adtok a külsőtökre? Mennyit foglalkoztok vele? Mit csináltok, a külsőtök érdekében? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
A barátom miatt kezdek aggódni aki régebben,azaz 3 évvel ezelőtt kb semmit nem csinált a külsejével azon kívül,hogy normálisan tisztálkodott.Ma már jár szoláriumba,jár edzőterembe,szed mindenféle táplálékkiegészítőket az edzéshez,használ testápolót,bevásárló körutakat szervez más fiúkkal,képesek akár nagyon messze is utazni,kozmetikust tervezi,parfümöt minden nap használ,de ész nélkül fújja magát,mindig keresi a férfi nyakláncokat,karkötőket.Emellett nézegeti magát a tükörben,az izmait mutogatja és teljesen el van szállva magától,és folyton azon agyal,hogy lehetne jobb,szebb ,mit kéne még csinálni.Jah és engem meg magasról le...semmit nem mondd rám,és kezdem úgy érezni,hogy nekem is ennyit kéne magammal fogalkozni,nehogy "lemaradjak" .nagyon gáz.vagy ez a normális ?
2013. okt. 15. 10:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha ad magára, de az adonisz-komplexus szívás.
2013. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én is sokat foglalkozok mert erős a konkurencia,de a barátod már nagyon túlzás.

Az izommutogatás,ékszerek,elszàlltság már nrm normális.

2013. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ja,lehet Adonisz-komplexus is.
2013. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Biztos fiúról van szó?
2013. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Napi tisztálkodás, hetente 3-4 alkalommal fegyencedzés futással, csak hogy valamilyen szinten formában maradjak (nem vagyok valami izmos, nem járok konditerembe, vagy ilyesmi), ruhát akkor veszek, ha már elkopott, vagy elhasználódott a régi, parfümöt, dezodort használok, de nem viszem túlzásba, a hajamat másfél-, kéthavonta levágatom rövidre és ennyi, mást nem szoktam tenni.

21/F

2013. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

szerintem nem normális.én nőként nem látom annak, egy nőnél sem,nem még egy férfinál..

a párom nevében tudok nyilatkozni. neki a fog és bőrápolás a mániája, vannak kencéi, meg 80féle szájvíz, de végülis,ha így egyszerűen össze akarom szedni, akkor: rendszeres tisztálkodáson kívül testápolózza magát a száraz területeken, kézkrémet,arckrémet használ, meg a szájvizek vagy mik...és így nem is tünik olyan durvának.

2013. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Mr Busta - páva dal


Ez valamiért divat lett, csak nem mindenki akar tökéletes lenni... még... A muter azt mondta erre, hogy a sok vegyszertől van, a fiúkból lassan lány lesz :-/ A South Park egy része a metró szexualitast figurazta és ott az volt, hogy a nők kezdtek panaszkodni... szerintem ez elég komoly, de remélem gyorsan lesz valami normál divat. Egy férfi férfias legyen ne valami páva... szerintem...

2013. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Szerintem ez már nagyon undorító , olyan ,mintha egy nő mellett lennék,sőt a nők nem foglalkoznak ennyit magukkal...számomra nagyon visszataszító ez a viselkedés.

meg ezek a v nyakú pólók ,szűk atléták stb. hányingerem van,de tényleg,egy meleg megirigyelné.. hiba mondom neki,ekkor felháborodik,hogy mit merészelek mondani,meg hogy ez nincs így,ez alapvető igényesség.

2013. okt. 15. 10:32
 9/28 anonim ***** válasza:
Szemmel lathatoan valamilyen komplekszust probal gyogyitani (vagy csak szimplan rajott,hogy meleg),a lenyeg,hogy luzer
2013. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálok a külsőm érdekében? Mármint, hogy másoknak is elfogadható legyen a látvány? Elég messzire megyek tőle, vagy lekapcsolom a villanyt. :D Ez a két dolog piszok jól áll nekem, a távolság meg a sötétség. :)))

25/F

2013. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!