Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Miért csinálja ezt a párom 2 év után?

Figyelt kérdés

Ezt nemrég írtam facebookon egy ismerősömnek a történtekről, nem akarom újból leírni:


Na megint megy a cirkusz.


érdekes, hogy ezzel párhuzamosan elfogyott a pénzem.


hallod


elkezdtünk közösen főzni


erre kérdezem, hogy a fakanál


ő nem tudja, én biztosan elraktam megint valahova ahogy szoktam.


jaaa...... bocsi én raktam el.


na mondom mi a f...z van? mondom erről beszélek.


hogy mostanában próbálja letörni az egomat


hogy mindenért én vagyok a hibás,


és ez kb azóta van mióta tutira nincs pénzem


meg hogy hazudozik.


pontosan ezeket, nem látja be a saját hibáit.


mindegy leszarom.


elkezdtem kiönteni magamnak tejet, meg tettem bele fagyiport.


err ba..meg kitépte a kezemből és eldobta a fél liter tejet


és persze úgy hagyta


most meg fogta a sátrat hogy ő kint alszik.


már egyáltalán nem tsiztel, lenéz, olyanokat mond ba....eg.....


de nem is az a baj, hogy mondja, hanem, hogy hazugságokból táplálkozik.


káncsi vagyok mit szólna az anyja, ha elmondanám, hogy egyszer a rendőr vitte el a vasúti sínekről, meg ő megzsarolt, ha itt hagyom felakasztja magát a szilvafára.


érdekes most nincs pénzem, és nem is lesz. most nem mondana ilyet.... azt mondaná, már kb fél éve, hogy takarodjak.


Meg hogy 2 éve a lakásán dolgozom.


és már azt mondja én nem dolgoztam vele, hogy ő itt szinte többet dolgozott mint én.


meg hogy neki több pénze van benne.


meg a legjobb, hogy jajj, ő szólt, hogy ne adjam bele a pénzem, hogy megmondta, nem?


én semmi mást nem csináltam, csak építettem, próbáltam létrehozni valami közös jót, ő meg most mindent szétrombol csak mert nem tetszik neki.


2015. aug. 23. 01:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Általános érzelmi kitörés vagy tényleg meghalt belül ez a kapcsolat?
2015. aug. 23. 01:25
 2/13 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mióta tart. ha huzamosabb ideje, szerintem dobbants.
2015. aug. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

kb fél éve.

1 millió forintom ment bele a lakásába. Persze ennyit egy albérletben is kifizettem volna, de nekem az volt a célom, hogy otthont teremtsek, mindent félretettem ezért...

Valószínűleg csak a pénzről szólt az egész.

2015. aug. 23. 01:36
 4/13 Fish1 ***** válasza:

Elég rendesen manipulál és zsarol érzelmileg. Ez az érem egyik oldala. A másik oldala az, hogy ezt csak olyannal lehet megtenni, aki hagyja. Ez az egyik oka annak, hogy nem tisztel. A többi a leírásból nem derült ki.

Leültél-e vele nyugodt hangnemben beszélni erről a dologról, hogy miért csinálja? Szerinted mi oka van erre?

2015. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért hagyom mert nincs más választásom. Nála élek és mindenem itt van, mindenem ide fektettem.

Ha bevállalom a szakítást, földönfutóvá leszek. Kivehetek ugyan egy albérletet, de ha nem tudom fizetni, az utcára is kerülhetek.

Csak az zavar, hogy amíg volt pénzem, amíg újra tudtam volna magam máshol építeni, addig ő ragaszkodott hozzám. Én pedig bíztam a közös jóban.

2015. aug. 23. 01:54
 6/13 Blade Bone ***** válasza:
Sokat nem értettem belőle, de az kiderült, hogy valaki ott idegbeteg. Olyan emberrel meg nem jó együtt élni, főleg ha te váltod ki az idegessége okát, olyan értelemben, hogy mindenbe beleköt amit csinálsz. Így ez nem tűnik egy jól működő kapcsolatnak, az biztos.
2015. aug. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyébként nem tudom miért csinálja, egy ideje elzárkózik, titkolózik. Fórumokra járt fel úgy, hogy én azt ne lássam. Úgy kellett kinyomoznom mit csinál, napokat töltött az anyjánál amíg én dolgoztam, vagy barkácsoltam a lakásban. Aztán egy ideje az elzárkózás és hazudozás a kapcsolatban is megjelent, sőt, más férfiakkal kezdett el beszélgetni.


Lehet valami ismerőse volt rá hatással, vagy mióta rájött (mert mióta ezeket észrevettem egy fillért sem költöttem a lakására, de most amúgy is új munkahelyet keresek, szóval tudja jól, hogy kb fél évig nem lesz pénzem) azóta különösen elfajult a helyzet.. meg sem próbál úgy tenni mintha érdekelné mit pofázok. Valószinuleg eddig is csak a pénzemért és a poziciomért tett igy. Most már az kell neki, hogy itt hagyjam a lakással, ő meg elküldhessen.

2015. aug. 23. 01:57
 8/13 A kérdező kommentje:

Én vagyok az idegbeteg és én kötöttem bele, mert folyton hazudozik és nem értem miért.

mintha valami kis szar senki lennék aki kihasználja pedig fordítva történik a dolog.

2015. aug. 23. 01:58
 9/13 A kérdező kommentje:

Meg az ilyen apró szemétségek, hogy miután kiborítja a tejemet, még ő tol le engem, hazudozik majd sértődötten kimegy a sátorral mint egy kisgyerek, még tárva nyitva is hagyja az ajtót, hogy egyrészt fázzak, másrészt nekem kelljen majd becsukni utána.

És ahogy írtam mivel kvázi egy hajléktalan vagyok. Semmit sem tehetek.


Sőt, most őszíntén. Nem lehet, hogy jobb inkább csöndben elvegetálni ebben a kapcsolatban? :/ Mielőtt nagyobb bajba kerülök?

2015. aug. 23. 02:02
 10/13 Blade Bone ***** válasza:
Hát megértelek, de viszont ha ilyen rossz a helyzet, akkor minek maradnál? Még idegroncs leszel mellette haver, és lehet ő meg már erre is játszik nem? Most így elképzelve csak erre tudok gondolni ilyen történések kapcsán, beléd köt, veszekszik, nem figyel rád, nem érdekli hogy nincs pénzed, ha van akkor a lakásába költöd, aztán meg te vagy a rossz. .. . Hát itt nagyon gyanús lenne minden nekem, és nem is bírnám ki ilyen veszekedések mellett.
2015. aug. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!