Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Miért csinálja ezt a párom 2 év után?

Figyelt kérdés

Ezt nemrég írtam facebookon egy ismerősömnek a történtekről, nem akarom újból leírni:


Na megint megy a cirkusz.


érdekes, hogy ezzel párhuzamosan elfogyott a pénzem.


hallod


elkezdtünk közösen főzni


erre kérdezem, hogy a fakanál


ő nem tudja, én biztosan elraktam megint valahova ahogy szoktam.


jaaa...... bocsi én raktam el.


na mondom mi a f...z van? mondom erről beszélek.


hogy mostanában próbálja letörni az egomat


hogy mindenért én vagyok a hibás,


és ez kb azóta van mióta tutira nincs pénzem


meg hogy hazudozik.


pontosan ezeket, nem látja be a saját hibáit.


mindegy leszarom.


elkezdtem kiönteni magamnak tejet, meg tettem bele fagyiport.


err ba..meg kitépte a kezemből és eldobta a fél liter tejet


és persze úgy hagyta


most meg fogta a sátrat hogy ő kint alszik.


már egyáltalán nem tsiztel, lenéz, olyanokat mond ba....eg.....


de nem is az a baj, hogy mondja, hanem, hogy hazugságokból táplálkozik.


káncsi vagyok mit szólna az anyja, ha elmondanám, hogy egyszer a rendőr vitte el a vasúti sínekről, meg ő megzsarolt, ha itt hagyom felakasztja magát a szilvafára.


érdekes most nincs pénzem, és nem is lesz. most nem mondana ilyet.... azt mondaná, már kb fél éve, hogy takarodjak.


Meg hogy 2 éve a lakásán dolgozom.


és már azt mondja én nem dolgoztam vele, hogy ő itt szinte többet dolgozott mint én.


meg hogy neki több pénze van benne.


meg a legjobb, hogy jajj, ő szólt, hogy ne adjam bele a pénzem, hogy megmondta, nem?


én semmi mást nem csináltam, csak építettem, próbáltam létrehozni valami közös jót, ő meg most mindent szétrombol csak mert nem tetszik neki.


2015. aug. 23. 01:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tényleg gyanús, de most egy rohadt forintom sincs, nemrég vesztettem el a munkamat. gyakorlatilag nincsenek rokonaim, barataim, nem tudom hova mennék.

Max az mukodne, hogy keresek munkat, aztán lépek, de amikor pénzem van mindig normális, megint normális lesz, én meg megint leszek olyan hulye, hogy maradok.... tudja, mert már párszor megtörtént ugyanez.

2015. aug. 23. 02:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Mért, hát 2 évvel ezelőttig hol laktál?
2015. aug. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Fish1 ***** válasza:

Mindig van választásod. Ne fekete-fehérben nézd a dolgokat, nem hinném, hogy az a 2 megoldás lenne, hogy benyelsz mindent és tűrsz mindent, ahogy veled bánik, vagy a szakítás. (Ezt ő állítja így be, hogy ez a 2 lehetőséged van, ezáltal megint manipulál, vagy te nem hiszel a dolgokban és inkább a könnyebbnek látszó utat, a megalkuvást választod? - A könnyebbnek látszó úttal az a gond, hogy valójában ez a nehezebb út és ezzel saját magadat is hazavágod.) Szerintem a kettő között is van valami.

Beszélgettetek erről veszekedés nélkül? Mert ez lenne a lényeg.

Ha meg olyan szintre eljutsz, hogy tényleg nincs más megoldás, akkor lépj le inkább. Akár átmenetileg rokonhoz vagy baráthoz, rosszabb esetben kezdj el gyűjtögetni és utána lépj le. Azzal magadat is tönkrevágod, ha kapcarongyként bánik veled a másik a kapcsolatban. Mi jövője van ennek így? Szerinted vissszaállhatna az egész "működő üzzemmódba"? Mi kell ehhez?

2015. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!