Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket milyen gyakran szoktak ismerkedési szándékkal leszólítani?

Figyelt kérdés
Beleértve azokat a delikvenseket is, akiket elhajtotok, mert nem tetszenek nektek.
2015. aug. 23. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Basszus, pont most tettem fel én is ezt a kérdést, mert még nem láttam, hogy itt van ez:D


De akkor válaszolok itt:

Az összes leszólítás akkor történt, mikor párkapcsolatban voltam, tehát értelemszerűen mindenkit "elhajtottam".

Egyszer az utcán tekert mellém biciklivel egy fiatal srác, mikor épp hazafelé tartottam. Meg szeretett volna hívni egy kávéra, de őszintén szólva, annyira meglepődtem, hogy igen gyorsan "leráztam". Ha belegondolok, most már biztosan nem úgy viselkednék, mint akkor, de tényleg annyira meglepett, hogy képtelen voltam értelmesen viselkedni. Egyébként egyáltalán nem volt csúnya az illető.


A második eset egy kocsmában történt. Álltam a pultnál és vártam, hogy kiszolgáljon a pultos, a mellettem lévő bárszéken pedig ült egy srác. Mikor már pár perce ott ácsorogtam, akkor a srác megszólított és mondta, hogy üljek le addig, meg elkezdtünk dumálni teljesen átlagos témákról (ki hány éves, mit csinál stb.). A végén el akarta kérni a számom, mire mondtam neki, hogy van párom.


És eszembe jutott egy harmadik eset is: A vonatra vártam, épp a páromhoz készültem, mikor odajött egy srác és elkezdtünk dumálni, utána a fülkében is mellém ült. Mikor rákérdezett, elmondtam, hogy épp a barátomhoz tartok, de azért beszélgettünk még egy darabig. Na, ő pl. egyáltalán nem tetszett külsőre.

2015. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!