Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szoktatok srácokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok srácokat leszólítani az utcán/buszmegállóban ismerkedési célból?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Hiába erőlködik a férj az ágyban, nem sikerül csúcsra juttatnia az asszonyt.

- Mindez azért van, mert nem segítesz, nem szólsz, hogy mikor kezd jó lenni. - veszekszik a férj.

- Szólnék én, de te olyankor mindig külföldön vagy.

2011. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ci.ara ***** válasza:
60%
NEEEEEEEEEEEEEEEEM
2011. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig ma velem ez történt...csak elbasztam. Balhere voltam, lássuk be.:)
2011. dec. 15. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Mégis mit lehet elb@szni egy ilyen helyzetben? Nem is kell a macsót adni, egyszerűen csak dumálsz vele, aztán jóvan.


Igaz, nem tudjuk, hogy mi volt a helyzet. Ha csak megkérdezte, hogy elment-e már ez meg az a busz, akkor lehet, hogy tényleg az érdekelte, hogy elment-e, nem pedig ismerkedni akart veled.


Leírhatnád részletesen a történetet.

2011. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
melyik párhuzamos világegyetemben élsz?
2011. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából pont ilyen volt, h kérdezte mikor jön a kövi busz. De mosolygott, meg miután leült a padra felém nézegetett, mikor megjött a busz úgy helyezkedett a sorban h pont mellettem legyen és előre kelljen engednem. Hát nemtom... remélem találkozunk még :)
2011. dec. 15. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 21:55


jó neked, bár én kapnék egy szép lánytól ilyen egyértelmű jeleket!


jah jut eszembe kaptam, buszon májusban, de elbasztam, mert nem mertem lépni :(

2011. dec. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!