Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elhagyott, mert túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyott, mert túl kövér voltam. Most lefogytam?!

Figyelt kérdés
Ez fél éve volt. 30kg-ot fogytam azota, azota nem is találkoztunk. Szerintetek van esély rá, hogy újra összejöjjünk. Teljesen vékony lettem, neki ez volt minden vágya anno
2014. szept. 19. 22:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
hát én ezek után megmutatnám neki magam, de vissza nem fogadnám!
2014. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Anno pár nap alatt hagyott el minket a gyerekkel, mert megismert egy vékony nőt.
2014. szept. 19. 22:15
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom. Minek jött akkor veled össze, ha nem tetszettél neki? Szerintem ez csak kifogás volt. Más részről ne egy pasi miatt változz (fogyj), hanem magad miatt, önmagadért. Önmagadért hozz döntéseket, légy érzelmileg önálló, utána legyen valakid, és az már együttműködés lesz, nem függőség.
2014. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Ezek után ha te még kaparsz utána akkor nem vagy normális!

Én is 30 kilót híztam terhesen,soha egy szóval nem mondta a párom,hogy sok vagy kövér vagyok vagy valami.Aztán lefogytam,és ennyi.Most elhagy mert kövér vagy,20 év múlva meg majd mert öreg vagy! Gondolkozzál már!

2014. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 blntdori0908 válasza:
85%
Nehogy visszaakard mar kapni!Legyen tartasod,legyel no!Gondolkozz el rajta,hogyha erre kepes voltal,akkor kepes vagy uj eletet kezdeni egy uj ferfi eleten,aki azert szeret amilyen vagy,nem akar megvaltoztatni!Mutasd meg neki,hogy mit vesztett!Es gratulalok a fogyasodhoz!
2014. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Ez most komoly? Szerinted abból áll egy komoly kapcsolat, hogy ki mennyi kiló? Szülés után mindenki hízik, ezért kár volt elhagynia. Én már nem kaparnék utána a helyedben.
2014. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. az a baj, hogy az érzéseket nem lehet irányítani. Talán igaza volt, hiszem minden férfi dekoratív nőt akar maga mellé, akivel meg lehet jelenni, nem?
2014. szept. 19. 22:19
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Értelmes férfi nem dekorációnak választ magának feleséget, hanem társnak. Én 100 kg felett vagyok, és a férjem soha egy szót nem szólt a súlyom miatt, megjegyzem így ismert meg.


Kérdező, ha a súlyod miatt nem kellettél, mi lesz később, ha megráncosodsz? Jön az új maca?

2014. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A gyerekünk már 7 éves, ennyi idő alatt nem sikerült lefogynom a terhesség alatt felszedett súlyt..
2014. szept. 19. 22:22
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
A 3. válaszolónak igaza van.
2014. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!