Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már közeledésnek minősül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már közeledésnek minősül, ha egy idősebb nő bejelöl-lájkol?

Figyelt kérdés

Látásból ismerem és megjegyzéseket tett anyukámnak, hogy x éve nem látott és milyen helyes fiúvá cserepedtem. Többször tette ezt meg, így anyukám elmondta nekem.


A nő egyedülálló, nincs senkije a gyerekén kívül. Úgy tudom, hogy nagyon rég volt valami kapcsolat félesége..

Kb 2x annyi idős mint én, én 20as éveim elején járok.


2015. aug. 24. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor mi azt a boldogságos atyaúristent akarsz attól a nőtől?
2015. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már anyukád lerendezte őkegyelmét és igen helyesen tette. egy majd pedofil némberrel ne állj szóba. Azért kotor ilyen fiatal gyereknél mint te vagy, mert a korabeli pasik átlátnak rajta és megvetik..
2015. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmit! Csak nagyon érdekel hogy mit szeretne tőlem mert ez már több, mint fura.
2015. aug. 24. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, és kerülj ki a látószögéből, ha jót akarsz magadnak.
2015. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet csak túlreagálom:D mert nem írt..még:D
2015. aug. 24. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:

A szomszédom 43 éves és huszonéves fiúval él együtt. Két lánya van a nőnek, akiket lepasszolt a nagyszülőkhöz.

Szóval csak óvatosan, mert behálóz a nő.

2015. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Írtam privit!


Jöhetnek a vélemények!

2015. aug. 24. 15:41
 8/11 aladar12 ***** válasza:

nem. ha megkérdezi, hogy nem mennél-e át megkóstolni a frissen sült sütijét, az már jelent valamit.


amúgy ez miért lenne pedofil? a pedofil a 13-14 évesnél fiatalabbakhoz vonzódik. ez csak kipróbálna egy viszonylag friss húst.

2015. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Én negyvenes nő vagyok, és jelöltem már be ismerőseim, barátaim huszonéves gyerekeit mindenféle hátsó szándék nélkül. Csak azért, mert tényleg ismerem őket... (sőt, lehet, hogy ki fogsz akadni, de LÁNYOKAT is jelöltem már be... akkor szerinted még leszbi is vagyok? :P )
2015. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom de engem érdekelsz:D:)
2015. aug. 27. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!