Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem tudom elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem tudom elhinni senkinek se, ha azt mondja nekem mint pl: "Soha senkit nem szeretett még ennyire. "? Én erről azt gondolom, hogy az ilyen minden barátnőjének ezt mondja/mondta nincs igazam?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A személyes fájdalmaid és bajaid ne befolyásoljanak mert könnyen lehet hogy átsiklasz olyan értékes emberek felett akik őszintén és komolyan képesek lennének téged tisztelni és igenis szívből lélekből szeretni. Mint ahogy írtam...csak engedd el.
2015. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor, miért és kinek mondja. Nyilván aki az első randin ezzel köszön el, az komolytalan. De lehet úgy mondani, hogy legyen mögötte tartalom.
2015. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!