Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most belém szeretett vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most belém szeretett vagy csak érdekből van velem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 hónapja vagyok együtt és most olvastam hogy írta a barátnőinek az első 1 hónapban hogy nincs nagyon oda értem de annyira megviselte az előző barátjával a szakítás hogy kell hogy szeresse valaki és törődjön vele.Mostanra viszont szinte már itt lakik nálam és mindig főz nekem,elpakol,kitakarít ha nem vagyok otthon vagy ő akkor mindig ír vagy hív és magára akarja tetováltatni a kezdőbetűm. Ti mit gondoltok? 22/F
2015. jún. 19. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első 2 sor után azt hittem vmi pótlék lehetsz neki...

Aztán olvasom tovább és meglepődtem.

Magára akarja tetoválni a kezdőbetűd? Szerinte baromság,lehet fél év múlva már nem is lesztek együtt.

Most vagy szerelmes lett közben,vagy manipulál és szórakozik veled és nem gondolta komolyan a tetkót.

Ennyiből nehéz megmondani,te élsz vele,neked kell érezni,hülyének néznek-e?

2015. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy beled szeretett. Velem is volt mar olyan hogy az elso honapokban mondtam a barataimnak hogy ez nem az igazi es gondolkodok a szakitason de aztan hirtelen csak arra eszmeltem hogy eltelt ket ev es hogy mennyire szerettem ot. Szoval szerintem varj meg egy kicsit.. Legvegso esetben en beszelnek is vele a helyedben.
2015. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!