Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után "illik"? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "illik"? (Lent)

Figyelt kérdés

Nemrég volt sz első randi, de ő is és én is szeretnénk következőt. Ő pedig elmondta, hogy komolyAn tervez velem. Na már most... nekem előtte egy 3 éves kapcsolatom volt, ahol a végén már fél éve nem volt szex, semmi. Csók is alig. Nagyon félek az első csóktól, kb. mint az előző páromnál, akivel abszolút kezdők voltunk minden téren. Pontosabban az első csóktól, de az első szextől meg aztán.. :( elmondjam ezeket neki vagy mit csináljak? Persze csak akkor jönnék vele elő, ha téma. Illetve pasik! Ti mennyit várnátok egy lányra szex terén, ha már ő sem kezdő? (Mint írtam, egy partnere volt)

Légyszi, normális válaszokat!!!! 20L, 23F


2015. aug. 24. 16:16
 1/3 Mumusan ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki izgul az első csók/szex előtt. Ebből nem kell nagy ügyet csinálni. Addig vársz vele ameddig jólesik.
2015. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Akkor csókolózz csak egy férfivel, ha teljesen elkötelezed neki magad.Addig ne.
2015. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én biztos nem beszélnék semmilyen formában a múltról.. az exről.. még ebben az esetben sem. A szexre mennyit várnál? Ezt nem lehet így előre bejósolni, mert vannak lányok (többségében ) akik már 1 hónapon belül készek a szexre az új partenerrel.

De a reális idő szerintem ami azért ad egy tartást egy nőnél és nem sok az olyan kb 2-3 hónap. Ezalatt az idő alatt azért ki lehet ismerni a másikat, hogy mi a jó neki kb . mit szeret vagy nem és a szexben ezt lehet kamatoztatni.


30N

2015. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!