Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mitől féltek egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitől féltek egy kapcsolatban, vagy a kapcsolat kialakulásának kezdetekor?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet amitől mondjuk tartotok.
2015. aug. 24. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

-átver

Semmit nem érez,csak meg akar kapni

-pótlék vagyok

még az előzőt szereti,de az nincs,így beéri velem


-megcsal

2015. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy közel kerül hozzám. --> Megnyílok neki, elkezdek érezni felé kötődést, szeretetet is talán. Ha nincs velem akkor a hiányát.


Ezek következményében meg ha megbánt, átver, valami rossz történik akkor rosszul fogom magam érezni, ettől félek.


Kapcsolatban meg attól, hogy rám fog unni, nem talál majd egy idő után érdekesnek, esetleg ha elmondok neki mindent akkor megutál.

2015. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valami baj éri, tudom, hogy erre nincs befolyásom, de még nagyon sok évet szeretnék vele tölteni, ezen a lassan 4 éven felül.

A minap volt egy fura álmom, talán ezért..

Nagyon szeretem és jó is vele minden.

2015. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hogy elég vagyok e neki

hogy meg tudom e neki adni amire vágyik

hogy belém szeret e

2015. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy általában attól félek egy kapcsolat kezdetekor,hogy beleszeretek és akkor megbánt. De egyébként mindenkinél más miatt féltem. A mostani kapcsolatom elején attól féltem,hogy hamar kiég a tűz,mert akkora lánggal égtünk(égünk?) egymásért. Meg attól is félek,hogy magával hozza a szülei mintáját és később kiütköznek rajta a "hozott gyagyák". Mert az qrvaélet,hogy én nem leszek házicseléd,akinek ki kell szolgálnia az urát és egyébként meg kuss a neve és az égvilágon semmi elismerést nem kap. Szerencsére eddig még nem tapasztaltam ennek nyomait,egész előzékeny a párom. Remélem így is marad.
2015. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy megszakad letöltés közben.
2015. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy csalodast okozok annak aki a vilagot jelenti nekem, vagy hogy nekem Kell benne csalodnom.

18/l

2015. aug. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!