Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes házasságon törni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes házasságon törni a fejünket, amikor a tendenciákat figyelembe véve ez ez intézmény is rövidesen a múlt ködébe vész?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak Ti dönthetitek el.

Számomra az együttélés és a házasság között nincs különbség. A párom (ffi) szerint viszont van. Az szerinte egy másfajta kötelék, egy írásos szövetség. Szerinte egy végleges elköteleződés, illetve családalapítás.

Meggyőzött, hozzámentem. (felhajtás nélkül)

Szerintem nincs különbség, szerinte van. A kapcsolatunkat nem befolyásolta. Előtte is jó volt, azóta is az.

2015. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Tudományosabban nem is lehetett volna megfogalmazni a kérdést...

Nem érdemes házasságban gondolkodni, mert úgyis tönkremegy. Mo.-n egyáltalán nem érdemes gondolkodni semmiféle párkapcsolatban, mert már mindenki mindenkivel hál, kelt, járt (mint a "Barátok közt"-ben), így csak kivénhedt, idegbajos emberekkel lehetne összejönni, aminek tök nincs értelme, feltéve, ha nem egy újabb idegbajos pulyát akar az ember világra hozni.

2015. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha így nézed, akkor nincs.

De ha úgy vágsz bele, hogy márpedig neked jó házasságod lesz, a tendenciák ellenére, és ezért ténylegesen teszel is, akkor viszont érdemes.

2015. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ember olyan komoly dolgokról, mint a házasság, ne statisztikák alapján akarjon dönteni!
2015. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A házasság szó pont annyit jelent, mint amennyinek érzed. Van, akinek semmit (pl. nekem, mert én az együttéléstől számítom a közös élet kezdetét) van, aki hagyományőrzőbb, vagy biztonságosabb jogi háttérre törekszik. Ne a házasság értelmén gondolkozz, mert a házassági is csak egy kapcsolat, ami vagy kitart holtodiglan, vagy nem. Úgy érzed, a jelenlegi pároddal együtt lennél egész életedben? Mert ha igen, és neked jelentősége van a házasságnak, akkor érdemes rajta gondolkodnod. Igaz, a válások száma magas, de többnyire azok válnak el, akikben fel sem merülnek a tiédhez hasonló kérdések, hanem belevetik magukat a dologba, mert a rossz kapcsolatuk megerősítését várják az esküvőtől.
2015. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!