Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a szemétláda?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy házibuliban, egyik barátnőm párjának a szülinapját ünnepeltük. Négyen voltunk lányok, egy a barátnőm, és két másik - csöppet ribis beütésű lány. Megkértek rá, hogy vigyázzak rájuk, magyarán, hogy ha részegek, akkor ne engedjem, hogy másokkal smároljanak.ezzel nem is volt gond, utólag az egyikük meg is köszönte.


Volt ott egy fiú is, aki alattam jár azt hiszem egy évvel. Elkezdtünk beszélgetni, és egy pár mondat után már egész közel hajolt, mire mondtam neki, hogy felejtse el, én nem vagyok az a mindenkivel csókolózom típus. erre még húzta egy kicsit az agyam, lefapinázott, szemétládázott, hogy miért vagyok ilyen, meg ő amúgy sem a lekoptatáshoz szokott.



Természetesen azt a két lányt a fiúk nagy bőszen szidták, amikor kiütötték magukat, hogy mekkora ribizlik, az ilyenek csak tettetik magukat...



2015. aug. 24. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen te, miért nem hagytad, hogy lesmároljon és majd büszkén mesélje ismerőseinek, hogy milyen könnyen megkapott és h ő mekkora menő csávó???? :D
2015. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájt az önérzetének, mert nem ehhez volt szokva. :D
2015. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek vártad meg,hogy eljusson odáig,hogy szidalmazzon? Első csúnya szóra faképnél hagytam volna önfeledt mosollyal a képemen. Na az ilyen öntelt gyökereknek élvezet csalódást okozni:)
2015. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!:) Nem volt annyira durva szegeny gyerek, hogy pofont erdemeljem, csak megiy elgondolkodtatott a dolog. Szegenykem utana meg rohant utanam tobbszor is. :D
2015. aug. 25. 06:51
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
s ezt miért is nem a tini kategóriába írtad?
2015. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!