Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jelenthet-e valamit, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet-e valamit, ha a friss házasság (okt.2) után a feleség nem változtatja meg a családi állapotára vonatkozó információt "kapcsolatban"-ról "házasra"? Ill. szerintetek fontos-e? És még esküvői képet sem rak fel? A férj viszont "házas"?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 14:51
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
.. közösségi oldalon.
2010. okt. 20. 14:56
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

van jobb dolga mint közösségi oldalakon lógni...

a férj meg dolgozhat olyan helyen,ahol pl mint nekem,van időm melo mellett netezni,és volt ideje megváltoztatni...

2010. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Semmit sem jelent szerintem. Én nemrég váltam el, még mindig nem állítottam át a semmiről elváltra a családi állapotomat, sőt a bírósági végzést sem szkenneltem be. Valószínű, hogy nem is fogom.
2010. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt hogy nem szereti a férjét
2010. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyit foglakozik ezekkel az oldlakkal.

De mi lenne ha megkérdeznéd? Lehet eszébe se jutott, friss házasként nekem se hiszem, hogy pont az iwiw meg a facebook járna az eszemben.

2010. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
100%

Szerintem nem jelent semmit.


Sokak fennt vannak ilyen-olyan közösségi oldalon, de nem nagyon látogatják, nem fontos nekik mi van "ott fennt" róluk, leginkább semmi nincs.


De az is lehet, hogy most mással van elfoglalva, és az, hogy mi van az adatlapján, tényleg nem jelent semmit.


Gondolom nem csak heccből házasodott, ezen kár agonizálni.


Ha pedig mérhetetlenül kíváncsi vagy, kérdezd meg. A titok nyitja a KOMMUNIKÁCIÓ! :)

2010. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Te egy exbarátnő vagy?
2010. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Mert mit jelentene? Úristen az egy weboldal, nem mindenki lóg rajta állandóan! Lehet eszébe sem jut le sem szarja, be se lép. Azok akiknek van egy kellemes ki élete, meg izgalmak benne, ki vannak békülve magukkal, és nem mániájuk az információ özön, azoknak nem olyan égetően fontos, hogy úúúúúúristeeeeeen gyorsan felteszem a netre, hogy történt valami.
2010. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
50%

Ha Karácsonyig nem változtatja meg, akkor már el lehet gondolkozni a dolgon.

De szerintem nem kell a világ tudtára adni hogy valaki férjhez ment.

2010. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az és ez ad "reményt" neki, hogy biztos valami gubanc van már az elején.. istenem, egyes nők mit össze tudnak kombinálni:D
2010. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!