Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pirosra festi egy no a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pirosra festi egy no a kormeit, az bejon a ferfiaknak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 25. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem öregít, én am is a természetest szeretem...


22F

2015. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be a piros szín sem mint körmön lakk, sem mint szájon rúzs. Más férfinak ettől még tetszhet.
2015. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit érdekel téged, hogy őt mit gondolnak, hogy bejön-e nekik?

Van akiknek igen, van akinek nem! Na, ilyenkor mit fogsz tenni? Két tűz közül melyiket választod majd?


Szerintem úgysem a pasiknak akarod te a körmödet kifesteni, hanem magad miatt, mert neked tetszik. Az már régen rossz, ha valamit azért csinálsz, hogy imponálj a pasiknak, közben meg nem önmagadat adod!


Ha neked tetszik a piros körömlakk, akkor fesd ki bátran, a többiek véleményére pedig ne adj, hisz úgysem tudsz mindenkinek egyszerre megfelelni. Sokkal egyszerűbb, ha csak magadnak felelsz meg!

2015. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem, nem az alapján akarok kifesteni a körmöd, hogy kinek mi tetszik.

Ha valakinek megtetszel, megszeret, és esetleg normális férfi is mellé, biztosan nem fogja érdekelni

milyen a körmöd, hajad, sminked. Különben elég vonzó tud lenni, ha valaki önazonos, és úgy néz ki, ahogy

önmagának tetszik, jó kis önbizalom- és kisugárzásnövelő dolog. Neked is ezt javaslom.

2015. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csodaszép tud lenni formás labujjakon. ;) Finom.
2015. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Hétköznapok" során feleslegesenek tartom, de alkalmanként, néha-néha tetszik, persze.
2015. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

van akinek jól áll van akinek nem. igazából nekem akkor is nagyon tud tetszeni egy hölgy ha nincs sehogy se kifestve a körme. de a hosszú köröm kifejezetten taszít.


24f

2015. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!