Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj finoman elmosolyod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj finoman elmosolyodik az utcan, akkor lehetseges, hogy bejovok neki?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 09:23
 1/8 Mumusan ***** válasza:
Lehet. Vagy lehet hogy lehúzva hagytad a slicced :)
2015. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, kérdezz rá.
2015. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kellemes dolgok jutnak eszébe, ha meglát
2015. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy csak egy hülye szituáció miatt mosolyodott el.
2015. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem volt már olyan, hogy olvastam egy könyvet utazás közben vagy várakozás közben, és egy részen jobban elméláztam, és elbambultam, sose gondoltam bele, hogy talán valaki más ezt úgy veszi, hogy ő váltja ki belőlem, pedig kívülről tűnhet úgy, de ilyenkor a fejemben pörög a könyv sztorija, és az emberek körülöttem fel sem tűnnek. :-)

Volt, hogy rádiót hallgattam munkába menet, és az egyik adón nevetős reggelt tartottak, és persze én sem tudtam megállni, hogy legalább ne mosolyodjak el, persze akik nem fülessel utaztak, nem értették, min vigyorgok. :-)

2015. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez menet kozben volt, es en is ilyenkor arra gondolok h maszatos vagyok vagy slicc de nem. :)
2015. aug. 26. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz azért, mert ehet, hogy csak a head sett-ből jövő baromság miatt mosolygott...
2015. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rájöttem már: a nadrágszárból néha kilóg a lóláb, és valószínűleg láthatta az ereklyémet. :)
2015. aug. 27. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!