Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak a "nagy beszélgetéstől"? Természetesen tudom, hogy van kivétel, mindig van. De akik félnek, miért? 20L

Figyelt kérdés

Akiről adott esetben szó van, pont érzelmes, lelkizős típus. Ha olyan lenne, aki nem mutatja ki az érzéseit, zárkózottabb, érthető lenne, de így? Csak a kifogásokat keresi, pedig szeretne beszélni, legalábbis ezt mondja.



Miért fél? Ha meg nem fél, akkor minek csinálja?


2015. aug. 27. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet még bizonytalan a dolog számára...hezitál...


22F

2015. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha személy szerint nézem akkor azért mert kevés olyan ember van akit ténylegesen érdekel, és remek támadási felületet is nyújt. Nagyon nem szabad akárkinek beszélni az ilyen dolgokról mert nagyon könnyen vissza lehet vele élni. Legtöbb esetben én is nagyon félek ezektől mert folyton csak a csalódás ér.


Szerintem nálatok is erről lehet szó, hogy inkább a csalódástól fél vagy attól, hogy majd megváltozik róla a véleményed, kevésbé fogod kedvelni őt, kineveted stb.

2015. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, ezeregy oka lehet. Lehet, hogy elege van abból, hogy te folyton ilyesmit akarsz. Lehet, hogy fél stb. Nem ismerjük, nem tudhatjuk, mit érez, ezt csak tőle tudhatod meg, mi csak találgathatunk.
2015. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is attól fél, hogy kineveted majd. Ha lelkizős érzékeny akkor erről lehet szó. Nincs elég önbizalma a nőknél.
2015. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már jó ideje szó van arról, hogy elbeszélgetünk. Ő hozza fel. Aztán csak azt veszem észre, hogy telik az idő, de semmi. Aztán megint szóba jön, ő hozza fel és dettó semmi...
2015. aug. 27. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti mit értetek nagy beszélgetés alatt? :D
2015. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak, akik a hátuk közepére sem kívánják a nők "nagy beszélgetéseit".


Megértem őket teljes szívemből.

2015. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossza felvezetés, apontán kell az élet nagy dolgait beleszőni a könnyed csevejbe, mire észreveszi, már válaszolt is.
2015. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Mi az a "nagy beszélgetés"?

Nekem valahogy kimaradt az életemből, sok, folyamatos kicsi van.

Együtt vagytok, vagy szakítás után, vagy ez volna az ismerkedés?

2015. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!