Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szórakozik velem kivétel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem kivétel nélkül az összes lány?

Figyelt kérdés

Bárkit kérdeztem eddig külsőmmel nem volt baj, belső tulajdonságokra pedig jellemzően azt kaptam hogy rendes, megértő vagyok kedves stb semmi rossz.

Hangoztatják azt a "nők" hogy erre van nekik szükségük ez az ami nekik kell ám rögtön találnak is valakit maguk mellé én meg csak pislogok mint hal a szatyorban. Később pedig hozzám jönnek sírni hogy ilyen meg olyan köcsög volt az az XY...

Nagyon elegem van már ebből, ha pedig én is 1 s**gfej leszek akkor meg főleg így fogok járni...


2014. jún. 12. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egy könnyen megtéveszthető papucs vagy.
2014. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem. nem teszek én nekik semmit csak puszta jókedvemből
2014. jún. 12. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit rámenősebbnek kéne lenned. Ha hiszed, ha nem a csajoknak néha bejön a rámenős nyers stílus. Persze bizonyos határokon belül értsd ezt. :)
2014. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a rámenősre inkább azt mondanám, hogy határozott!:) Én odavagyok a magabiztos pasikért, akik tudják, hogy mit akarnak. :) És nem a külső a lényeg, hidd el, hanem a kisugárzás!
2014. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy hány éves és azt sem, hogy milyen korosztályban keresgélsz a nők között. Hogyha 16-23 akkor egyszerűen annyi a probléma, hogy a hölgy még nem nőtt fel egy értelmes kapcsolathoz és valószínűleg azért ment rá XY-ra mert lazább arc, jobban öltözködik, több a pénze vagy az ehhez hasonló klisék. A te gondolkodásod ( mármint az alapján amit leírtál most ) én egy normális srácnak talállak, ami ugyanolyan ritka ilyen korosztályban mint a normális lány.

Még egyszer mondom, nem tudom, hogy hány éves vagy. A rendes, szerető palikra azt mondják, hogy papucs azokra akik meg telibeszarn**k mindent azokra, hogy fasz**gyerek. Ez a lányoknál is ugyanígy van csak itt aki normális kapcsolatot akar az egy szűzk**rva vagy hülye kispi**sa aki meg több f**szt fogott mint kilincset az a menő csaj.

2014. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. 15től 22 éves intervallumban ez a jellemző
2014. jún. 16. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!