Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókkal kapcsolatban. Segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókkal kapcsolatban. Segítség kéne?! Lentebb bőv.

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok, ezért szeretnék hozzátok fordulni..ugye mikor átdugjátok a lány/fiú szájába a nyelvetek, kb hány másodpercig köröztök/kardoztok vele, amig ki nem veszitek?
2010. márc. 10. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

15,2 másodpercig....

Addig amig jólesik.

2010. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de körülbelül átlagban..
2010. márc. 10. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen változó... van, hogy 5 mp, de van, hogy 1 perc. Szerintem hangulatfüggő egy kicsit. :)
2010. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs szabály.Ez olyan mint a simogatás.Le tudod írni nekem,hogy kb hány másodpercig simogatod a párod hátát,karját stb? Nem hinném,hisz akkor nem erre figyelsz,ösztönösen jön,amig jól esik.A csók is ilyen.Nincs két egyforma és nincs rá törvény,hogy milyennek kell lenni.Érzések vannak és az adott pillanat.
2010. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik ki akar szállni, úgyis észreveszed... :D Addig meg élvezd :)
2010. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez komám?:D xD Ameddig úgy érzitek...volt h már percekig a csaj szájában voltam:D próbáld egy levegővel..ha úgy bírod 3 percig akkor ISTEN vagy!(Y)
2010. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó: mit akar jelenteni az a (Y)? Több embernél látom, de nem tudom, mit jelent. Nyilván vmi szmájli, de pontosan mi?
2010. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ricsi0503 válasza:
75%

Msn-be a felfelé mutató hüvelykuj


Am tényleg partner hangulat függő

2010. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ,de nekem életem legeslegelső csókja kb 30 mp-ig tartott.. :)
2010. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
biztos meg lehetne adni egy átlagos értéket ha lenne valaki aki készít egy felmérést összeadja az időket és elosztja a mérések számával. de ez őszintén, mire lenne jó Neked? egy informácio, ami talán érdekes, talán nem, de nem ettől fog függni hogy mit csinálsz és hogy. vagy majd inditod a stoppert és 9,78 század másodperc után abbahagyod mert ennyi az átlag? :)
2010. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!