Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki selejtesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki selejtesnek érzi magát párkeresés terén? Miért?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

itt a "van" szó remélem csak véletlen a kérdésben...

ez itt a GYK...nem akarok számokkal és %-okkal dobálózni, majd meglátod...


22F

2015. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magam annak, engem inkább csak az frusztrál, hogy nem ismerek olyan nőt, aki:


1. egyedülálló érzelmileg is (nem szerelmes senkibe, nem rinyál ex után stb), nem csak fizikailag

2. környezetemben lenne, elérhető távolságban

2015. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, van. Az eddigi próbálkozásaim egyenlő a 0-val. Biztos, hogy a személyiséggel is van probléma, de ennyire, az kizárt...
2015. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én régen magamat okoltam, ma már inkább látom hibásnak a környezetemet...persze volt h kihagytam helyzeteket mert gondoltam vár rám egy jobb ( nem feltétlen külsőre) De h sok embert megismertem az utóbbi időben látom h a nők tapadnak, h kb azért nincs pasim mert nem vagyok olyan aki kelleti magát. Kezdeményeztem már de egyenesen megmondtam h mit akarok tùl nyers lehettem ami szerintem ilyesztő volt a pasiknak, pedig nagy hibám h ennyit várok el a férfiaktól is. H elhívjon kávéra v kimondva h randi, nem hetekig hùzódó flörtölgetés után belehabarodva reménykedni h na lesz e vmi, vagy jön egy rifke aki jobban néz ki nálam és ennyi volt.

25/N

2015. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelen.

Hogy miért? Mert átlagos pasas vagyok, olyan meg senkinek nem kell.

2015. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt vagyok.

Hogy miért? Mert hiába hallom azt, hogy milyen szép vagyok, okos, tehetséges, kedves, tökéletes satöbbi, tudom, hogy nem vagyok az, mivel mindenki menekül előlem, ha megkedvelem őket és megnyílok nekik és ha nem kedvelem meg őket, nem nyílok meg nekik, akkor rám tapadnak és zaklatnak folyamatosan, valószínűleg van a jellememben valami nagyon elfuserált dolog és emiatt tudom, hogy soha nem lesz egy normális párkapcsolatom se és egyedül fogok meghalni, majd a hullámat a kutyáim fogják felzabálni.

2015. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!