Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintitek is valós NP-nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintitek is valós NP-nehéz probléma a párkeresés?

Figyelt kérdés

Ha belegondolok, hogy az emberek szinte végtelen változók sorozatával írható le, mind külső, mind belső tulajdonságok tekintetében szerintem kijelenthető a dolog.


Minden egyes pillanatra levetített értékünknek meg kell felelnie valaki más változónak, ráadásul ezek az értékek mindkét fél részéről változnak az időben.


A másik érdekesség, ha P = NP, akkor létezne olyan algoritmus az emberek számára, hogy megtalálják optimális párjukat polinomiális idő alatt, mivel az állítás az általános eseten keresztül az összes esetre igaz lenne.



2015. júl. 19. 22:37
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
56%
Kicsit késő van matekozni, nem?
2015. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

42 a végeredmény, többször is átszámoltam.

amúgy Nemzeti Probléma, ha már minden nemzeti ebben az országban. :)

És teljesen jól levezetted, bár a végével nem teljesen értek egyet.

2015. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Tényleg, mikor nyílik az első nemzeti bordélyház? :)
2015. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ment a Váci utcában, de ezek a TEKken-esek leharcolták a r*biket, utána lett megmondva nekik, h az Nemzeti volt, de akkor már mindegy is volt, mert akkor már híre ment, és Orbán sógora, aki véletlenül vezette az egészet jól lebukott, de majd kimegy ő is Svájcba Ráhelhez, és semmi baj nem lesz. Nem lesz itt Nemzeti letartóztatás. (néhány elem fiktív)
2015. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bár kettesre érettségiztem matekból és az utolsó mondatot úgy ahogy van, nem is értettem illetve csak azért hiszem el, hogy nem te találtad ki a benne lévő szavakat, mert meggugliztam őket, mégis érteni vélem a problémát.

Valóban tudományos képtelenség a tökéletesen összeillő pár, épp ezért a természet csalással oldotta meg a dolgot, és úgy intézte az emberi biológiát, hogy ha egy az ideálist kellően megközelítő párjelölttel van dolgunk, akkor hajlamosak legyünk részint engedni az igényeinkből, részint tenni azért, hogy megfeleljünk a másikénak, ami nagyon gyakran kevés ahhoz, hogy a pár sokáig együtt maradjon, a faj fennmaradásához azonban mindeddig elégnek bizonyult. Mindezt pedig még társadalom is megfejeli azzal, hogy társfüggésre nevel minket, így párt találni egyáltalán nem lehetetlen feladat, ha viszont összejön az élethosszig tartó boldogság egy párkapcsolatban, az szerintem már kiérdemli a csodajelzőt.

2015. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha NP nehéz lenne, már kihalt volna az emberiség. A változók száma véges és a felmerült igényekre, problémákra több, lényegileg különböző megoldás is létezhet. Általában az emberek zöme egy élet alatt megtalálja a párját, így mondjuk konstans 100 év szinte mindenkinek elég a megoldáshoz.
2015. júl. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Érdekes felvetés - lúzer vagy, annyi világos ebből.

Semmiféle algoritmus nem vezet el a nőkhöz, neked kéne valamit....

2015. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki tudja, hogy a párkeresés nem matematika, hanem kémia.
2015. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sőt, van, akinél zoológia...
2015. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na a nyomilúzerezők meg is érkeztek :D percre pontosan!


Az érzelmeket nem lehet levezetni matematikailag amúgy :D

2015. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!