Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha sikerül olyan lánnyal találkoznom, aki élőben sem fog rondának látni végre?

Figyelt kérdés
Többnyire képről is rondának tartanak a lányok, de van egy képem, amin meglepődtem. Erre a képre a lányok nagy része azt mondja, hogy helyes vagyok. Az a fura, hogy élőben egy lány sem mondta még nekem, hogy helyes vagyok csak ezen a képen. Sajnos már smároltam lányokkal, de egy-kettő kivételélve igazából egyik sem volt az esetem. Azt hiszem túl ronda vagyok a szép lányok számára, de még a kevésbé szépek is örömmel rondáznak le, például nem rég egy kövér lány ronda, nyomizott le neten. Szóval még az sincs, hogy jaj de oda lennének értem a kevésbé szép lányok. Nem tudom mit tegyek, mert van egy szép lány, akivel találkozni fogunk a hétvégén és ő is a képről helyesnek tart, de én már félek előre, hogy ő is rondának fog tartani, ha találkozunk. Nem tudom miért cseszett így ki velem az élet. Csak az kéne, hogy kicsitt szebb arcszerekezetem lenne és tök helyes lehetnék. ÉN is látom mi a hibám, tényleg, ha az az egy-két dolog eltűnne, tök helyes páwa, cuki fiú lehetnék. De így csak egy ork vagyok. :( Azért jó lenne már végre egy olyan lánnyal összejönni, aki ilyan csúnya arcszerkezetű fiúként is tud vonzódni hozzám őszintén.

2014. márc. 23. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Korod? Kuldesz kepet? :)
2014. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
plasztikai sebészet?
2014. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok mint te! Nekem is ezek a tapasztalataim. Egyik ezt mondja a másik azt. Nem tudom mi az igazság és melyiknek higgyek!
2014. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ha az az egy-két dolog eltűnne, tök helyes páwa, cuki fiú lehetnék"

Kérlek nyugtass meg, hogy ez nem cél!

2014. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet kép, ha gondolod :)
2014. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldesz képet??
2014. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!