Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bövebben lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bövebben lent. )

Figyelt kérdés
Februárban felvett egy csaj msn re.Beszélgetünk,stb jól elvoltunk..Aztán jobban megismertük egymást..Alapjában véve mindig kicsit "bunkó vok" aztán szó volt h ki nek mi jön be.. aztán mondtam h nekem az "emos,meg a rocker csajok jönnek be"(ő egyik kategóriába tartozik) de egyre inkább megtetszett..de nem merem neki bevallani mert nagyon úgy tűnik h tudomásul vette h nekem csak az "emos meg a rocker" csajok jönnek be..Meg egyszer azt mondtam h nem jön be nekem..:S nem haragudott meg ezért szerencsére :)Próbálkoztam már h kicsit két értelmű mondatokat mondtam de..hiába.Kérdeztem töle vlmeik nap h "számcsere"? erre mondta minek?aztán mondtam h "nem tom"aztán azt mondtam hagyjuk:(am kicsit úgy tünt az elején nekem mig nem mondtam h (mien csajok jönnek be)h bejövök neki vagy vlmi.. de most már... Am általában ő ír rám,ha nem ír akk én irok rá,megértő,mindig próbálja felhívni a figyelmem h "vannak a dolgoknak jó oldala is"mert sajna elsőnek mindig a dolgok rosz oldalát láttom..:S Mit tegyek?? 16/f
2010. márc. 10. 22:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*felvettem
2010. márc. 10. 22:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát az elején elkönyvelte gondolom, hogy nem jön be neked, ezt kell most visszafordítanod. Ha rádírogat akkor még nem vagy számára közömbös.


Simán mondhatod neki, hogy igy jobban megismerve teljesen megváltozott az előítéleted és nem csak az adott kategóriába tartozó csajok tetszenek stb..

2010. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

azt tedd hogy meseld el erthetobben,mert semmit nem ertettem eskuszom,mit tudnal tenni?nem vagy az esete,te ba sztad el amikor mondtad hogy nem tudod minek kell a szamja,hala istennek ezt megertettem,akkor ha mondod hogy azert mert felszeretned hivni hogy talalkozzatok valamikor,vagy mondtad volna hogy leadjam a tobbi haverjaimnak is,lettel volna vicces,akkor talan eselyed lett volna.


Annyira nehez a noket megerteni?


en titeket nem ertelek,a noket igenis megertem es nagyon konnyen kiszamithatok,csak ti valami varazslatos elmenek tartjatok oket ezert feltek tolluk

2010. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
*(ő egyik kategóriába sem tartozik)
2010. márc. 11. 20:52
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. márc. 11. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is, mondd neki h időközben nagyon is bejövös, meg ilyenek! Az EMO-s csajokat meg inkább lődd le, mint a nyálad csorgasd rájuk:D
2010. márc. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!