Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiszívni egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kiszívni egy srác nyakát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ciki, de nem tudom... vhogy nem jön össze... :S
2008. szept. 7. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

csináld olyan mozdulattal, mintha puszit akarnál neki adni, de szívd meg a szádat a puszi helyett :) persze azt is adhatsz neki egy egy szívás között.

gyakorolj a karodon először, aztán majd belejössz:)

2008. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon szeretem ha kicsit beleharap a párom ne erösen de azért lehet kicsit szorongatni, de nem tudom hogy másnak hogy jön be.
2008. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Sehogy. Nem kell kiszivni senkinek a nyakat. :)

Amugy meg racuppansz kicsit nyitott szajjal, ugy, hogy ne menjen be levego a szad es a nyaka kozott, es szivod, ha eleg erosen es eleg sokaig csinalod, akkor ki lesz szivva, es henceghettek vele a haverok elott. :)

2008. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Miért kell kiszívni??? A haverjai csak cukkolni fogják emiatt vagy te leszel a rossz....nálunk legalább is ez volt! Na hát kérlek, ezután nem szívom én sem...

De ha mindenáron kiakarod, akkor: egy kis bőrdarabot szoríts a fogaid közé és kezd el szívni! Esetleg közben nyalogathatod is, hogy ne legyen olyan rossz érzés neki...ennél jobban nem tudom elmagyarázni! Ebbe bele kell jönni, de ne szegény srác nyakán gyakorolj hanem a kezeden...

Sok sikert!

2008. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
porszívóval. de szerintem nem fogja élvezni.
2008. szept. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Jezusom ezt mennyire el ítélték még 2008ban
2023. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 URISTEN IGEN XDDD ma mar ez a trendi
febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!