Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ekkora igény prostit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora igény prostituáltakra?

Figyelt kérdés

Tegnap késő este sétálgattam barátnőmmel a belvárosban.

Egészen megdöbbentem a Blaha és Ferenciek tere közt hemzsegő prostituáltak számától..

És mialatt elsétáltunk mellettük nem egynek lett kuncsaftja.Erre a kultúrsokkra rátett még 1 lapáttal, amikor azt kellett felfognom, hogy teljesen jól szituált, helyes, fiatal srácok lépték meg a dolgot.


Igazából utána azon nevettem, hogy szóval ezért nem lehet ismerkedni a kocsmákban. :D Mondjuk lehet jobb is.


2015. aug. 27. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltem ilyen lehetőséggel még, de szerintem sokkal könnyebb kifizetni azt a pár éjszakát nekik mint kapcsolatot kiépíteni.

Tudom aranyos vagy a barátnőddel együtt, csodanők, belsőleg külsőleg tip top...csak a fene tudja, azért manapság ebben a karrierista világban nem mindenkinek van erre igénye. Tudod, a tej finom, a tehén kell a f@ szn#k.

Én nem vagyok ennek a híve leszögezném. De ha itt egy picit is olvasgatsz, látod jól, hogy emberek milyen kérdéseket írnak ki a pár éves kapcsolatukkal kapcsolatban, és a legtöbb alkalommal milyen kis dolgon is húzzák fel egymás agyát a "szerelmesek". Na most én elhiszem hogy sokan gondolják úgy, hogy a szerelem a legtutibb dolog az életben. De lássuk be nem mindenki ért ezzel egyet. Teszem fel, azért nem hülyék!

2015. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A prostizás a fenti típusú embereknek egyszerűen csak szórakozás. Ha csak szórakozni akar valaki, de azt tényleg akar, itt és most, akkor mit csináljon? Átlag nő ilyenben nincs benne, férfiak jóval inkább, tehát felborul a kereslet kínálat. Lehetne hazudni, úgy lefeküdni egy nővel, hogy a férfi előre tudja hogy szinte biztos nem akar folytatást. Én nem akarok senkit sem átverni. Erre a helyzetre a prostizás a kulturált megoldás.
2015. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

És a kulturált megoldás között az is szerepel, hogy a leendő párodnak elmondod, hogy amúgy már voltam X prostival, de nyugi használtam gumit?


Lehet számomra túl jól sikerült a szexuális prevenció az iskolában.

Elég sokszor kapom magam azon, hogy Ha Pisti már lefeküdt 6 lánnyal, és a 6 lány lefeküdt fejenként 4 fiúval, és ők előtte már lefeküdtek fejenként 3 lánnyal.. Akkor ez összesen 102 személy, és még nem volt prosti.. És ha lefekszek Pistivel.. Akkor avval a 102 emberrel kell számolnom az ágyban, amiből elég, ha csak az egyik adott át valami lappangó finomságot a másiknak, és így tovább. Nyilvánvalóan nem kell leragadni az AIDS, syphilis témán. Vannak sokkal populárisabb, és kisebb problémákat okozó, ám fertőző betegségek.


pfffuuu

2015. aug. 27. 22:53
 4/19 anonim ***** válasza:

Egy átlagnőnek nem szabad elmondani a prostizást. Nem érti, mert ő nem így gondolkodik, és nem érti azt sem, hogy van aki máshogy gondolkodik.


A nemibetegségekre vonatkozó levezetésed nem korrekt, kimaradt belőle egy lényeges szempont. A prostik rendszeresen mennek STD szűrésre! Ezzel szemben mikor megy alapos STD szűrésre az átlagnőnk? Soha napján kiskedden. Az a helyzet, ilyen téren tapasztaltabb emberek beszámolói szerint, hogy fertőzést az új barátnőktől szoktak elkapni, nem a prostiktól.

2015. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát abban a levezetésben nem is szerepelt prosti. :D Mert akkor 1 prostizásra +100főt számolnék. De evvel már nem akartam még jobban lelombozni saját magam.

Még csak nem is számoltam sokkal. Valószínűleg a való életben árnyaltabb a kép.

2015. aug. 27. 23:28
 6/19 anonim ***** válasza:

Prostikhoz leginkább a házasemberek járnak. Biztonságosabb, mint valami kétes flörtbe, viszonyba belekeveredni egy kolléganővel, ismerőssel. Az sokkal könnyebben kitudódik, esetleg zsarolhatóvá válsz stb. A prostival max. úgy bukhatsz le, ha a "pásztorórára" igyekvén a lépcsőházban összefutsz valami ismerőssel.


Arról meg ne legyenek illúzióink, hogy sok év házasság után milyen az ember szexuális élete. A szükség meg nagy úr.

2015. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd egy férfi is bármikor elkötelezettség nélküli dugáshoz tud jutni egy normális külsejű csajjal úgy, hogy bemegy egy szórakozóhelyre, leül, mosolyog és hagyja magát, akkor nem lesz többé szükség prostikra.
2015. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ahha :D Hát azok a fiúk nem úgy néztek ki mint akik házas emberek. Sőt, mint akik erre szorulnak.

Amúgy egyáltalán nem nézem le a prostituáltakat. És azt hiszem a férfiakat is megértem. Mert szinte ugyanannyiba fáj. Egy lány egész éjszakás ellátása, meg egy menet. És míg a mezei lány egyáltalán nem biztos, hogy virágzó befektetés, addig a másik oldalt azt kapod amiért fizetsz.

2015. aug. 27. 23:58
 9/19 anonim ***** válasza:

A levezetésedben nem szerepelt prosti, de nem szerepelt benne az STD szűrés sem.


Prostiztam egy időben, úgyhogy most szörnyülködhetsz, hogy nyilván egy baktériumtenyészet vagyok. De utána elmentem egy nagyon drága szűrésre. Úgyhogy most papírom van róla, hogy nemcsak nemi betegségem nincs, de semmilyen szexuális úton IS terjedő gomba vagy baktérium nincs bennem. Te mit tudsz felmutatni magadról?


Sajnos az nem bizonyít semmit, hogy kevés férfival voltál. Ezek a fertőzések olyanok, amiket nemcsak szexel lehet elkapni, simán lehet egyszerre több is egy szűzlányban.

2015. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen azért, mert a szingli lányok akkora követelménylistát támasztanak a próbálkozó pasasok felé, hogy annak földi halandó nem tud megfelelni,de még egy olümposzi istennek is fejtörést okozna.

Következésképpen egyszerűbb és gyorsabb elmenni prostihoz, és ott letudni a dolgokat. A prostinak pedig nincs kec-mec, nem húzogathatja a szájikáját, hanem teszi a dolgát, különben nincs zsozsó. Légy akár 60 esztendős, őszhajú, görbebottal járkáló vénember, a prostinak kutyakötelessége odaadni magát. Érdekelne, 60 esztendősen pusztán a személyeddel hány huszonéves friss pipihusit kapnál meg. SZVSZ egyet se.

Tulajdonképpen nem azért fizetsz a prostinak hogy szexelhess vele, hanem hogy utána békénhagyjon.


Ja és itt egyértelműen a lakásos, egészséges, csinos prostikra kell gondolni, nem az 500 forintos útszéli dagadt, aszteroid fejű cigányqvákra.

2015. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!