Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ismerosom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ismerosom, akivel ismerkedtem, parszor randiztunk, de nekem nem jott be annyira a srac szemelyisege, azota viszont rendszeresen irogat, hogy tudnam lepattintani?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy nem szeretnem folytatni az ismerkedest, de nem esik le neki, vagy nem zavarja. Kepes 5x-6x ramirni akkor is, ha nem irok neki vissza, zsorval, hogy talalkozzunk, mar egeszen odaig fajult a dolog, hogy letiltottam Fb-n. erre csinalt egy masik profilt, es folytatja onnan, ahol az elozovel abbahagyta. Nem valaszolok neki, akkor ir es ir es ir. Haho, itt vagy, szia, (nincs valasz) szia (tovabbra sincs) szia (no response) haho. abbahagyja. masnap kezdi elorol, ugyanigy. Mint valami beakadt lemez. Az ilyennek mi jarhat a fejeben, tenmyleg azt hiszi, hogy azert nem valaszolok, mert nem vettem eszre az uzenetet?
2015. aug. 27. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szépen nem tudod lekoptatni, akkor próbáld meg csúnyán!
2015. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BulmaSwan ***** válasza:
Állítsd be, hogy csak ismerősök írhassanak neked üzenetet. De ehhez az kell,hogy ne jelölj vissza mindenkit ismeretlenül.
2015. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ilyet nem lehet beallitani
2015. aug. 27. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:
de be lehet.
2015. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Némítsd neki a chatet.
2015. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!