Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégám, Barátom, Szerelmem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégám, Barátom, Szerelmem, mi a szösz most akkor?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki miutan hozzám került, haver lett. Ment folyton a marhulas, nagyon elvagyunk, én baratomnak tekintettem, de rgy nagy beszélgetésnél oda jutottunk, hogy többet érzek, akkor azt mondta neki is több vagyok, mint barat, de ő nem akar kapcsolatot. Telt az idő, folyton feljött a téma, nem tudtuk figyelmen kívül hatni. Most ott tartunk, ha hozzá érek, hatok rá szexuálisan, minden apróságban egymás bizalmát élvezzük. Iszonyat sokat beszélünk érzésekről, szexről. Megdumaltuk, hogy szabadidőnkben is talizgatunk mostantól, mint baratok.


Na de most akkor mi van? Nem járunk, nem is tervezzük, de érzésekről beszélünk. Nem akarunk egymással szexelni, de a szex mindennapos téma. Nem randizunk, de kajáljunk, strandoljunk, mozizzunk együtt.

Ti ezt értitek? Mik vagyunk mi most ?


2015. aug. 28. 02:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy nem tudja megfogalmazni, hogy mit jelentek neki.
2015. aug. 28. 02:54
 2/12 anonim ***** válasza:
Hugijának tart :)
2015. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Házinyulra nem lövünk ezt itt a gyikon tanultam..vigyázz mert ki fog rugatni..
2015. aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, a reggeli vicces hangulatom megalapoztátok. Na de most komolyan!!!!!!!!
2015. aug. 28. 07:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a digolo leírása..megmozgat mi?
2015. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A titka titokzatos..talán azért
2015. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Másodszor járok így. A volt munkahelyemen is volt egy kollégával jasonló helyzet.Vonzom a bajt! :)
2015. aug. 28. 08:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet rosszfiú nem akarja hogy megdumáljanak miatta rokonaid vagy városba..nem akarja hogy bajod legyen..vagy sok csalódás érte és kapcsolatot meg nem akar..sok a vagy csak ő tud választ adni!!!!neten nem találod a választ nekem is ezt mondta egy ugyanilyen titokzatos dzsigolo..
2015. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan a vallása hogy ha csak elvesz vkit akkor lesz több. Addig csak beszél a szexől ..találgassunk még??kivi vagyok más mit ir majd
2015. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vonzod a bajt??miért baj?vagy nem vagy független?
2015. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!