Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavaró ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavaró ha egy srác sokat sírna?

Figyelt kérdés

Nem kis dolgok miatt, de indoklást most nem írnék. Többnyire sérelmek/rossz emlékek/rossz élmények miatt.


Nem nektek félreértés elkerülése véget, csak mondjuk kiderülne róla, hogy hetente többször is előfordul.


2015. aug. 28. 10:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Változna a véleményetek ?

Kinevetnétek érte ?

2015. aug. 28. 10:21
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Nem nevetnem ki, de nem tetszene.

Jomagam, csak nagyon ritkan sirok , nem is sok minden tud megrikatni. Valoszinuleg nem tudnam ezeket a helyzeteket kezelni , ami csak konfliktusokat generalna.

2015. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem ártana összeszednie magát. Okkal persze indokolt, de dolgozzon rajta aktívan. Senki nem szívesen szenved. Kinevetni nem nevetném ki, hosszú ideig nem is szívesen lennék egy örök depis emberrel.
2015. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Engem zavarna, elküldeném pszichológushoz.
2015. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt hittem ettől megértőbbek a nők..
2015. aug. 28. 10:40
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nagyon zavaro. Abszolut nem ferfias, ha egy ferfi sir. Ez inkabb noi dolog.
2015. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nézd, nem az a baj, ha egy férfi tud sírni, de aki gyakran sír, annak problémái vannak, amiket fel kell dolgozni. Anyámnak van olyan pszichés betegsége, aminek ez az egyik tünete. Én gyanakodnék egyből, hogy valami nem stimmel. Ezért is zavarna.
2015. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Szerintem nagyon zavaro. Abszolut nem ferfias, ha egy ferfi sir. Ez inkabb noi dolog."


az ilyenek után fogom a fejem.

2015. aug. 28. 10:49
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha néha sír, az teljesen oké. A férfiak is érző lények, abban nincsen semmi férfiatlan, hogy kiengedik a fájdalmukat. Volt már, hogy a barátom is sírt előttem, nem érzem emiatt kevésbé vonzónak- sőt.

Viszont heti több sírás már szerintem semmiképp sem normális, szóval aggódnék miatta. Nem szeretném kevésbé, de egy ilyen dolgot kezelni kell, ki kell deríteni, hogy miért van.

20/L

2015. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Én megértem, de pontosan tudom, hogy mennyire nehéz együtt élni egy pszichés beteggel, és mennyire rossz a tehetetlenség érzése családtagként, ami ezzel jár. Szóval ha erre a helyzetre azt mondom, hogy pszichológus, akkor azt nem bántási céllal mondom. Ha valaki időben elfogja a bajt, jobban kezelhető, mint hogyha halogatja, és elhatalmasodik. Nekem, mint írtam, anyám érintett, mire elég nagy lettem, hogy egyáltalán bármi jogom legyen segíteni, közbenjárni (voltam az orvosánál), már olyan szintű lett a baj, hogy nem tudom, egyáltalán helyrejön-e valaha. Ezt vagy a szüleinek kellett volna nyakon csípni még gyerekkorban (mert tünetek már akkor is voltak), vagy apámnak, aki viszont nem tapasztalt még soha ilyet és nagyon sokat dolgozott, így csak később tűnt fel neki, hogy valami nem stimmel. A hajlam meg sajnos örökölhető...
2015. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!