Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavaró ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavaró ha egy srác sokat sírna?

Figyelt kérdés

Nem kis dolgok miatt, de indoklást most nem írnék. Többnyire sérelmek/rossz emlékek/rossz élmények miatt.


Nem nektek félreértés elkerülése véget, csak mondjuk kiderülne róla, hogy hetente többször is előfordul.


2015. aug. 28. 10:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Folyamatban lenne a megszüntetése..
2015. aug. 28. 11:12
 12/21 anonim ***** válasza:
18%

Te kerdezted. En egy eros no vagyok, ritkan sirom el magam, De ha megis akkor egyveros megetto ferfi Kell, nem olyan aki sir mellettem. Neha nem baj ha sir egy fiu De ne sirjon mar tobbet mint en...

18/L

2015. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy előbb tedd magad rendbe, és szerezz barátokat, akikre számíthatsz. Mi a tesómmal már próbáljuk kerülni azokat a helyzeteket, amik kiválthatják a bajt, hogy minél kisebb esélye legyen az esetleges hajlamnak betegséggé alakulnia. Nem szívesen terhelnék senkit, ha mégis előjönne, és nem szívesen jönnék össze olyan férfival, akin látom a jeleket, mert akkor nagyobb lenne az esélye, hogy a leendő gyerekem örökli, és nála előjön. Az meg egy pokol, akármekkora is a szeretet.
2015. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
DE gyerekkorból fakadó dolgokat nem lehet csak úgy eltörölni.
2015. aug. 28. 11:25
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

Aki sír az nem depis,hanem bánatos.A kettő nem ugyan az.A bánat egy fokkal jobb,mert kiadod magadból a dolgot,és nem elraktározod a tudatalattidba,mint egy depressziós.

Az meg az emberiség ellensége volt aki kitalálta,hogy sírni szégyen.Ezért is van ennyi depressziós,zombi.

Kérdező sírj csak minél többet,ha egyedül vagy.Ha wc-ned kell,azt sem tartod vissza.

2015. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nyilván függ attól, hogy mi miatt, és hogy az a valami mikor történt. Ha friss élmény, érthető, hogy zaklatott, de azért szerintem pár hónap után minden ember tegye túl magát a sérelmein és szedje össze magát nemtől függetlenül mert butaság rágódni a dolgokon.

Ha depressziós, esetleg pánikbeteg, és amiatt izgatott, akkor persze megérteném, és segítenék neki, viszont ha nem bírja egyedül kezelni és sűrűn előfordul, mindenképp menjen pszichológushoz.

2015. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Gyerekkori sérelmeket sem dédelgethetsz örökké. Ha nem tudod egyedül feldolgozni, akkor kérj segítséget, különben az egész életedet megmérgezi. Felnőtt vagy, vagy gyerek? Egy felnőttnek felelősséget kell tudni vállalni, hogyan lehetnél majd a leendő gyerekeid támasza, ha évekig vagy évtizedekig is dédelgetsz múltbeli dolgokat, és rendszeresen negatívan hatnak a közérzetedre?
2015. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
Elkeserítően szánalmasak a válaszok... (nagy részük legalábbis)
2015. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem nevetném ki. Megérteném, hogy a rossz emlékek/sérelmeik még most id fájnak. Azonban ne sírjon folyton. Mindenkinek vannak/voltak nehéz pillanatai...mégsem sírunk feszt. Még mi, nők sem. Egy férfi meg azért mégse sírjon többet, mint a nő... Mert értem én, hogy mondjuk érzékenyebb az átlagnál. Ezzel nincs is semmi baj...de felesleges pityeregni.
2015. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem zavaró, a férfiak is emberböl vannak, én megvigasztalnám a párom ha sírna. L25
2015. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!