Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mitől függ, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mitől függ, hogy melyik nőhöz mentek oda, kinél kezdeményeztek? Csak a külsőn?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisugárzás, szimpátia, külső.
2015. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pl nem kezdeményeztem senkinél, de amire felfigyelek: mosoly és a kedves gesztusok...


nekem a nagyon kedves típus jön be ezért is ismerkedtem arc nélkül, hogy valamennyit megtudjak a személyiségéről utána lássam a kinézetét...


ha személyesen odamentem volna valakihez az csak olyan lett volna aki valami nagyon kedves gesztust tett, vagy hallottam mástól milyen...


22F

2015. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már nem aktuális, mivel nős vagyok.

Egyértelműen fontos volt a külső. Ezen kívül pedig olyan lányokkal próbálkoztam, akik hozzám illőnek tűntek. Pl. egy lány mindig olvasott a buszon, ami nagyon szimpatikus volt. És persze az sem volt elhanyagolható motiváció, ha úgy láttam, szimpatizál velem.

2015. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jéé vannak más emberek is akiknek "kedves fétise" van ? :D


Nekem is első és legfontosabb a kedvesség szeretem amikor árad valakiről az igazán kedves lányoknak mondhatni a homlokára van írva :D Másodsorban pedig a cukiság legyen benne valami nem mesterkélt cuki dolga akár a hangjában vagy bármi :D 25/F

2015. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: nekem ez inkább olyan "fétis", hogy én olyan anyáskodó, gondoskodó, igazán szeretni képes lányt kerestem :)
2015. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A külső is számít annyiban, hogy tetszen. De sokkal fontosabb a kisugárzás. Például egy ordenáré viselkedésű, modellalkatú lány taszító. Ugyanakkor egy kedves, aranyos, mosolygós csúnyácskább lány is lehet vonzó a maga módján, akiért oda meg vissza van az ember.
2015. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többnyire a kisugárzás és a külső, a viselkedése, ha nem ismerem az illetőt akkor más nincs. Értelem szerűen.
2015. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!