Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a jelenlegi női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a jelenlegi női szépségideálról?

Figyelt kérdés

Az arcra gondolok, nem a testalkatra.


Nem értem, hogy tetszenek rengeteg férfinak azok a túlsminkelt nők, akik kb. mind ugyanúgy néznek ki.


Csak nekem jönnek be inkább a természetes szépségek, azok, akiknek nincs smink, vagy csak minimális?



2015. aug. 28. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is a természetes, smink nélküli nők jönnek be. De azért nem csinálok cirkuszt, ha egy szolid, sötét tónusú sminket csinálna magának valami eseményre. Amúgy akkor a legszebb a nő, amikor reggel ébredés után van, és csupa kóc a feje, meg nyüszít, és bújik...:D
2015. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma a no ideal, holnap meg oda all ... vegul ugy is tovabb all :)
2015. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már önmagában a szépség fogalma is relatív, kinek mi a szép? Aki csak egy agyonsminkelt nőben tudja meglátni a szépet, az felszínes.
2015. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Minden pasi azt mondja, neki a sminktelen nők jönnek be, mégis a sminkeltek után forognak. Hogy miért? Mert hiába van a csajon 7 réteg alapozó, púder, pirosító, szempillaspirál, szemhéjtus, szemhéjfesték, szájfény, nem látják. Nem érzékelik, h az smink, azt hiszik, h alapból olyan szép a csaj, CSak azt érzékelik sminknek, ha valakinek alul-felül hóttfekete a szeme, vagy piros a rúzsa vagy rikító kék a szemhéja.
2015. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyébként ha feltűnt volna ,ma a természetesség a divat.sminkben is a natúrabb.barna haj ,barna szem ,fehér bőr.nézd meg nanapság a modelleket..nem a kék szemhéjtus meg az agyonszolizott bőr megy.
2015. aug. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszélek utolsó, hogy a természetesnek tűnő külső sok esetben rengeteg smink, csak nem tűnik fel, mert barnás a szemhéj és nem kék, a pirosító is barackos-málnás árnyalatú, a tökéletesnek tűnő, hibátlan bőr vagy 3 rétegnyi profi sminkcucc, teljesen természetes színek, de attól még ott van és attól az még smink, hogy nem rikít kékben-zöldben és a sok srác meg odáig van, h ő bezzeg csakis a smink nélküli csajokat így meg úgy. Hát igencsak meg lennének lepve, ha egy reggel megnéznék, mennyi ideig készül az a "természetes" külső.
2015. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!